Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Opišite vašeg dečka

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Opišite vašeg dečka Empty
PočaljiNaslov: Opišite vašeg dečka   Opišite vašeg dečka Icon_minitimeSre Jan 12, 2022 11:37 pm

Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Opišite vašeg dečka Empty
PočaljiNaslov: Re: Opišite vašeg dečka   Opišite vašeg dečka Icon_minitimeČet Jan 13, 2022 4:52 pm

Visok oko 174cm,ima braon kosu i braon oci,malo bucmastiji Very Happy malo tvrdoglav,lenj ali dobra i iskrena osoba koja bi pomogla svima
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Opišite vašeg dečka Empty
PočaljiNaslov: Re: Opišite vašeg dečka   Opišite vašeg dečka Icon_minitimePet Jan 14, 2022 4:49 pm

Visok oko 197cm, smedju kosu i bledji ten
Mrgud je i ume zastrasujuce da se dere. Uporan je i sladunjav kada je sa mnom. Lako i lepo se slazemo. Imam odlucnnu komunikaciju sa njim sto je i najbitnije. I porodice su nam se slozile.

Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Opišite vašeg dečka Empty
PočaljiNaslov: Re: Opišite vašeg dečka   Opišite vašeg dečka Icon_minitimePet Jan 14, 2022 6:34 pm

Prekopirala sam post sa gf, jer me mrzi da kucam

Visok je, ali ne previsok. Krupan, ne previše. Sportski građen. Ima jake i snažne ruke, baš je muževan. Muškarac u svakom smislu te reči. Tamne oči, ima bradu i brije glavu, ali mu je kosa crna, vidi se kad malo poraste. Ima prelepe oči, prelep osmeh, jako je šarmantan, duhovit. Voli da se šali i smeje i voli takve ljude u svojoj blizini. Ima lepe i ravne zube i prelepe i mekane usne.
Veoma je snalažljiv i sposoban i ume da pronađe način da zaradi novac. Nije aktivan pušač, ali voli da zapali koju cigaretu. Retko pije, a i kad pije ima granicu u tome. Takođe je brutalno iskren i to je ono što me je najviše privuklo kod njega i što mi se najviše sviđa.
Svestran je, pametan, inteligentan, dominantan i voli da preuzima inicijativu u vezi. Velika je mazulja, što će reći da obožava da se mazi, grli i ljubi.
Smiren je i strpljiv u određenim situacijama, što meni odgovara,jer mi je potreban neko ko će da me smiruje. Ima dve sestre, mlađu i sestru bliznakinju i jako je vezan za porodicu. Jako je plemenit i ima dobru dušu. U meni je pronašao osobu sa kojom će moći i želeti da zasnuje porodicu,ali ne želi da žuri,želi da sve ide polako i postepeno. On je tip muškarca koji se ne vezuje lako i brzo, ali kad se to desi i kad zavoli jednu osobu, onda je to za ceo život. Voli životinje, ali najviše mačke.
Ume pametno i lepo da razmišlja. Trening mu je veoma bitan, te redovno ide u teretanu, nekad svakodnevno ako mu obaveze to dozvole.
Jako me poštuje, i veoma je pažljiv i nežan prema meni. Kad smo u krevetu uvek gleda da meni bude dobro i udobno.
Takođe mu se sviđa kako kuvam I love you
Zove se Branislav i ima 34 godine I love you
Ne znam šta bih još rekla o njemu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Opišite vašeg dečka Empty
PočaljiNaslov: Re: Opišite vašeg dečka   Opišite vašeg dečka Icon_minitimeNed Jan 16, 2022 4:49 am

Ima crnu, duzu, kovrdzavu kosu i bradu, zelene oci, savrsen nos, bas lepu kozu i ten, lep osmeh, mnogo lepo lice i kosu. Visok je izmedju 180 i 185 cm, krupnije je gradje, ima siroka ramena i ledja i mnogo lepe ruke i sake. Najbolja osoba koju sam ikad upoznala, stvarno ne poznajem nekoga ko je toliko dobar kao on, ima genijalan smisao za humor, pametan je, sposoban i vredan, svestran je. On mi je najbolji prijatelj, neko ko me najbolje razume, prva osoba sa kojim zelim da podelim i dobre i lose vesti, neko ko me u potpunosti prihvata, a u isto vreme i motivise da budem najbolja verzija sebe. Imamo isto ili slicno misljenje o vaznim stvarima, zeljama, planovima za buducnost, imamo iste/slicne ukuse i interesovanja. Zajedno smo skoro 9 godina, a zivimo zajedno oko godinu dana. Jedva cekam da provedemo ostatak zivot zajedno.
soy enamorada
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Opišite vašeg dečka Empty
PočaljiNaslov: Re: Opišite vašeg dečka   Opišite vašeg dečka Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Opišite vašeg dečka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Opisite Bruna jednom recju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Ljubav, porodica, prijateljstvo-
Skoči na: