Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Empty
PočaljiNaslov: Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?   Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Icon_minitimeSub Feb 03, 2018 7:19 pm

Kaže se da se otrov čuva u malim bočicama, a s tim se možda ne bi složile obožavateljke Bruna Marsa, čije pesme na njih deluju kao melem.

Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? 12313071385a716ff4bfff7509539597_v4_big

Ono što, ipak, ne mogu da demantuju jeste da je Bruno nizak, što dokazuju fotografije s drugim zvezdama.

Ali, da li ste znali koliko je autor hita "24K Magic" zaista visok?

Zvanični podaci kažu 165 centimetara, a nije poznato da li to uključuje njegove lokne i šešire koje često nosi.

Na Brunovu sreću, njegova dugogodišnja partnerka, model Džesika Kaban, visoka je 162,5 centimetra, pa su idealan par. Osim kad ona obuje štikle.

Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? 18029632325a716ff539eed421119257_v4_big

Izvor: b92.net
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?   Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Icon_minitimePon Feb 05, 2018 8:45 pm

billo mi je cudno kad sam videla sliku s taylor ali znam da je nizka samone tacno u cm Very Happy dopada mi se sto je kao maleni vilenjak ^^
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?   Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Icon_minitimeUto Feb 06, 2018 12:06 am

Ja sam znala to odavno, ali da je toliko nizak, nisam znala, uačudila sam se kad sam videla koliko je niži u odnosu na Taylor. Ali ima sreće što mu je i devojka niska, inače bi baš bilo neprijatno da je viša od njega Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?   Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Icon_minitimeUto Feb 06, 2018 4:05 pm

Taylor zirafa haahaahha Very Happy mislim nikad se ne zna to ovako sa slika, dok se ne uporedi relano xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?   Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 10 pesama za koje niste znali da ih je napisao Bruno Mars
» Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!
» 5 stvari koje niste znali o Brunu
» Bruno Mars – When I Was Your Man
» Bruno Mars in Glamour!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: