Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Keanu Reeves

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Keanu Reeves Empty
PočaljiNaslov: Keanu Reeves   Keanu Reeves Icon_minitimeNed Jun 25, 2017 10:38 am

Sta mislite o ovom mladolikom glumcu? Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Keanu Reeves Empty
PočaljiNaslov: Re: Keanu Reeves   Keanu Reeves Icon_minitimePon Jun 26, 2017 9:35 pm

Obozavam ga, on mi je jedan od omiljenih glumaca Very Happy Iako mi je verovatno prva asocijacija na njega Matrix, ipak mi je njegova omiljena uloga John Wick Very Happy Odlican je glumac i mislim da odlicno glumi i bez reci, tj. na licu mu se savrseno ocrtavaju emocije. Svidja mi se i sto je posvecen svom poslu, npr. za ulogu John Wicka je bas intenzivno vezbao i pucanje, i borilacke vestine i svasta nesto da bi film bio uverljiv. Jako mi je zao zbog raznih losih stvari koje su mu se desavale (devojka mu je izgubila bebu, a onda je nastradala u saobracajnoj nesreci, najbolji prijatelj mu se predozirao i umro, sestra mu je imala rak), ali mi se svidja sto je human, inteligentan i sto za razliku od vecine poznatih licnosti misli svojom glavom. I naravno, jako je lep, nekako jedinstveno izgleda, verovatno zbog mesovitog i egzoticnog porekla, izgleda mladje nego sto jeste, ima zanimljivo ime i mnogo lep glas Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Keanu Reeves Empty
PočaljiNaslov: Re: Keanu Reeves   Keanu Reeves Icon_minitimePon Jun 26, 2017 10:22 pm

Super je kao glumac, gledala sam ga u par filmova, onako, nije mi omiljeni glumac, ali je oke Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Keanu Reeves Empty
PočaljiNaslov: Re: Keanu Reeves   Keanu Reeves Icon_minitimeSre Avg 16, 2017 11:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

EXTRA Keanu Reeves i Naomi Campbell stižu u Beograd


(foto: Evening Standard Magazine)

Nakon što je srpska prestojnica ugostila Juliju Roberts i Demi Moore, u Beogradu će boraviti i holivudski glumac Keanu Reeves i poznata manekenka Naomi Cambell.



Keanu dolazi u Srbiju jer će se na teritoriji Beograda snimati njegov novi film. Planirano je da u našoj zemlji ostane tri nedelje.

”Agenti su još u januaru rezervisali hotel u centru grada gde će Rivs boraviti sve vreme snimanja. Najnoviji film u kojem Keanu igra glavnu ulogu biće sniman na nekoliko lokacija u Beogradu, a postoji mogućnosti da se neke scene snimaju na Tari. U svakom slučaju, holivudski glumac je zahtevao da ukoliko vožnja do seta ne traje više od tri sata, on želi da bude u hotelu u Beogradu, a ne da se premešta. Producenti su mu predočili osnovne informacije o zemlji u koju dolazi jer o njoj ništa nije znao’’, rekao je dobro obavešteni izvor.



Izvor dodaje i da slavni glumac nema neke posebne zahteve tokom boravka u Beogradu.

‘’Keanu nije imao neke posebne zahteve osim da mu soba bude svetla, sa puno sunca, i da u svakom trenutku ima na raspolaganju posebnu vrstu mineralne vode koja će biti uvezena iz Amerike jer je kod nas nema u prodaji. Tražio je i dodatnu infiltraciju kiseonika u apartman, kao i da na setu komunicira s onoliko ljudi koliko je neophodno’’, rekao je izvor, prenosi Alo.

Slavni model će sa druge strane u Beogradu ostati samo tri dana, kako bi snimila katalog za novi američki brend odeće.

‘’Za nju je rezervisan hotel na četiri dana, ali su velike šanse da Srbiju napusti i posle tri dana jer sve zavisi od ažurnosti ekipe na setu. Ona će pozirati za novi američki brend odeće za koji se u Beogradu radi katalog. Ogromna kuća sa stilskim nameštajem iznajmljena je na Dorćolu, i tu će Naomi pozirati pred objektivom američkog fotografa koji dolazi zajedno sa njom. Za razliku od Reevsa, Kembelova poznaje srpsko tržište i zna da su Srbi gostoprimljiv narod i da imaju lepe devojke. Ona je čula da je Beograd poznat po noćnom životu pa je izrazila želju da jedno veče izađe u provod’’, rekao je izvor za kraj.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Keanu Reeves Empty
PočaljiNaslov: Re: Keanu Reeves   Keanu Reeves Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Keanu Reeves
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: