Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 La señora

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

La señora  Empty
PočaljiNaslov: La señora    La señora  Icon_minitimePet Jun 23, 2017 9:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija „Gospođa“ donosi dašak velikih ljubavi iz starih vremena, kada su se cenili lepi maniri i romantika, a od danas u njoj mogu da uživaju gledaoci na Prvom programu RTS-a svakog radnog dana u 10 časova, i istog dana u repriznom terminu na Drugom programu od 17 časova.

Nagrađivanu dramu Gospođa za vreme premijernog prikazivanja u Španiji gledalo je u proseku čak četiri miliona gledalaca i tokom tri sezone držala je poziciju najgledanije serije na španskoj televiziji.

Gospođa je drama o pravoj ljubavi epskog karaktera, koja uspešno kombinuje romantiku, realizam i istorijsku hroniku.

Smeštena u mali provincijski grad na severu Španije, tokom burnih dvadesetih godina prošlog veka, koje su obeležile klasne borbe pod diktaturom Prima de Rivere, radnja serije Gospođa prati ljubavnu priču Viktorije Markes (Adrijana Ugarte) i Anhela Gonzalesa (Rodolfo Sanćo) - dvoje mladih koji pripadaju različitim svetovima.

Ona je ćerka uglednog poslovnog čoveka, vlasnika rudnika gvožđa i fabrike duvana, čija se porodica vratila iz Latinske Amerike pošto se obogatila trgovinom, dok je Anhel skromnog porekla.

Od oca je nasledio saosećajnost sa radnicima, a od pobožne majke ljubav prema hrišćanstvu. Uprkos iskrenim emocijama, okolnosti i društvene norme prisiljavaju ovaj zaljubljeni par da se rastane. Usamljena i povređena, Viktorija pokušava da pronađe smisao života preuzimajući upravu nad očevom kompanijom.

Njen voljeni pravi radikalan rez - odlučuje da postane sveštenik. Viktorijina neobična, i za to vreme revolucionarna odluka, uvodi u ljubavni trougao još jednog muškarca. Reč je Gonzalu Lopezu (Roberto Enrikes), Markizu del Kastro, partneru njenog oca koji ima ambicije da kontroliše poslove porodice Markes.

Viktorija će na poslovnom i ličnom planu osetiti ekstremne društvene razlike, koje su karakteristične za zemlju u tom periodu. Mada će postati gospođa de Kastro, pitanje je kome će njeno srce pripasti na kraju. Onome kome je nuđeno ili onome kome je suđeno..


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

La señora  Empty
PočaljiNaslov: Re: La señora    La señora  Icon_minitimePet Jun 23, 2017 9:43 pm

ja ovo gledam Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

La señora  Empty
PočaljiNaslov: Re: La señora    La señora  Icon_minitimeNed Jun 25, 2017 1:04 am

Ja ne uspevam se da ispratim, jer mi ne odgovara ni jedan ni drugi termin. Mogu da gledam jedino kad ne idem da berem maline. Inače mi se sviđa serija, nije loša, ovo dvoje su mi baš lepi, Adriana mi je jedna od omiljenih glumica *_*
Kako se tebi čini? Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

La señora  Empty
PočaljiNaslov: Re: La señora    La señora  Icon_minitimeNed Jun 25, 2017 10:48 am

ja nisam ni znala da ima drug itermin, osim nrv reprize sto si mi rekla Very Happy ja ujutru isto pratim Very Happy nisu je dovoljno izreklamirali, mislim da bi vise pratili da su napravili bolji marketinski trik Very Happy nisam znala da ti je Adriana jedna od omiljenih Wink
Volim te da kazem istorijske tako ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





La señora  Empty
PočaljiNaslov: Re: La señora    La señora  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
La señora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: