Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kate Winslet

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Kate Winslet Empty
PočaljiNaslov: Kate Winslet   Kate Winslet Icon_minitimeČet Mar 23, 2017 1:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o ovoj uspesnoj glumici, koja se proslavila tumaceci ulogu legendarne Rose iz filma "Titanic" ? Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Kate Winslet Empty
PočaljiNaslov: Re: Kate Winslet   Kate Winslet Icon_minitimeČet Mar 23, 2017 10:15 pm

meni se mnogo svidja sa narandzastom kosom mislim da joj tako najlepse stoji *____* a sto se tice glume sve pohvale cherry cherry
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Kate Winslet Empty
PočaljiNaslov: Re: Kate Winslet   Kate Winslet Icon_minitimePet Mar 24, 2017 3:02 am

Nije da je nešto posebno volim, dobra glumica u svakom slučaju Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Kate Winslet Empty
PočaljiNaslov: Re: Kate Winslet   Kate Winslet Icon_minitimePet Mar 24, 2017 5:49 pm

mislim da je osovjila svet s onom ulogm Rose, iako su sprekulisali da je predebela za tako neku devojku kao Very Happy da toga nije bilo ne znam sta bi bilo s njom :d ostale joj nisu toliko jake posle vile uloge Very Happy al ono dobila je oskara svakako, svaka cast xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Kate Winslet Empty
PočaljiNaslov: Re: Kate Winslet   Kate Winslet Icon_minitimePon Mar 27, 2017 12:02 am

Gledala sam je u Titaniku i u filmu Eternal Sunshine of the Spotless Mind.Super glumi i stvarno je prelepa,meni je ona jedna od najlepsih zena na svetu i ima lepu figuru,drago mi je sto nije mrsava.Mnogo joj lepo stoji narandzasta kosa,ali lepa je i kao plavusa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Kate Winslet Empty
PočaljiNaslov: Re: Kate Winslet   Kate Winslet Icon_minitimePon Mar 27, 2017 9:50 am

Da,vise joj pristaje da bude onako malo punija,danas svi idu na to da izgledaju sto vise mrsavo -.-
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kate Winslet Empty
PočaljiNaslov: Re: Kate Winslet   Kate Winslet Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kate Winslet
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kate Walsh
» Mary Kate and Ashley Olsen

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: