Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Allí abajo

Ići dole 
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Allí abajo Empty
PočaljiNaslov: Allí abajo   Allí abajo Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 3:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Radnja se vrti oko Injakija, 30-godišnjeg Baskijca, koji nikad nije napustio Euskadi. On živi u San Sebastijanu sa svojom majkom Mariču, koja vidi Injakija kao večito dete, nesposobno da ide napred u životu. Injaki odlazi u bar koji je nasledio od svog oca, gde nedeljno igra "mus" sa dugogodišnjim prijateljima. U tom baru radi Nekane, konobarica, koja je ludo zaljubljena u njega, ali se plaši da mu kaže šta oseća prema njemu.

Jednog dana, Injaki je primoran da se pridruži svojoj majci na putovanju u Sevilju, za koje on nije spreman. Ništa više neće biti isto za njega kad se nađe zaglavljen "tamo dole".

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Allí abajo Empty
PočaljiNaslov: Re: Allí abajo   Allí abajo Icon_minitimePet Feb 17, 2017 10:58 pm

Jedva čekam treću sezonu, mada ne znam kad će da krene. Prošle godine u ovo vreme je već bila počela druga sezona. Znam da su završili snimanja, ali ne znam što je još ne emituju Sad
Inače, slatko sam se smejala sa njima, ludi su skroz, ne zna se ko je luđi, ludi su ko struja hahahaha obožavam njihov humor. Inače Sevilja je prelep grad, volela bih da nekad odem tamo, topao, veseo, šaren, gostoljubiv, što je u suprotnosti sa hladnim San Sebastijanom. Tamo stalno pada kiša i hladno je...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
 
Allí abajo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: