Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mr. Robot

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 3:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Eliot (Rami Malek) je mladi programer koji preko dana radi kao inženjer sajber bezbednosti, a preko noći je osvetoljubivi haker. Angažuje ga takozvani g. Robot (Christian Slater) koji vodi tajnu grupu hakera koja obara najveće institucije sveta za koje veruju da uništavaju i upravljaju svetom.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Re: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 8:07 pm

Ovo je jedna od najboljih serija koje sam ikad gledala,stvarno je odlicna.Vec posle nekoliko epizoda postala mi je jedna od omiljenih serija.Svidja mi se radnja serije,kao i likovi,svi odlicno glume (posebno Rami Malek i Christian Slater),svidja mi se muzika u seriji,kako se radnja razvija i to sto ima mnogo preokreta i neocekivanih trenutaka.
Elliot...Elliot is an introverted, socially awkward person who holds in a lot of anger, mainly towards the society that he is unable to participate in. He suffers from anxiety, which makes it difficult for him to participate in social situations.Sta drugo reci osim-on mi je omiljeni lik i na neki nacin se poistovecujem s njim jer smo slicni.Svidja mi se sto je toliko cudan i drugaciji,i u pozitivnom i u negativnom smislu.Svidja mi se sto je jako inteligentan i ima dobre namere,on je (u nedostatku bolje reci) vigilante,borac za pravdu i istinu,borac protiv sistema i korupcije.Odlicno su prikazali njegovu bobru sa sopstvenim demonima i nadam se da ce nastaviti to da produbljuju.I da,Rami Malek je mnogo sladak Very Happy
Od likova bas volim i Darlene i Mr. Robota.Darlene me je u pocetku pomalo nervirala,ali je posle postala bas gotivna.Mr. Robot je odlicno odradjen lik i jedva cekam da vidim sta ce dalje biti s njim.
Angela mi je u pocetku bila slatka,posle je pocela malo da me nervira.Jos uvek nisam sigurna sta da mislim o njoj,ali se iskreno nadam da na kraju Elliot nece biti s njom,jer bas nikako ne idu zajedno.Previse su drugaciji.
Tyrell je genijalan i u pozitivnom i u negativnom smislu.Ovako je sladak,ali je i dosta psihotican,videcemo sta ce uraditi s njegovim likom.I beba mu je medena.
Njegova zena me jako nervira.
Trenton i Mobley su mi okej,kao i Krista.Dom me pomalo nervira,mada mi je manje vise okej.
Generalno,ono sto mi se u seriji mozda najvise svidja je Elliot,to sto ima raznih psihickih problema koji dosta uticu na njegov zivot (i u pozitivnom i u negativnom smislu) i to sto on nije neki samouvereni,hrabri,opaki superheroj,vec obican decko sa neobicnim umom,koji se bori sam sa sobom,istovremeno se boreci protiv sveta.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Re: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitimePet Dec 22, 2017 12:22 am

Obnovljeno za 4. sezonu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Re: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitimePet Dec 22, 2017 4:00 pm

auuupa ovo napreduje samio tako Very Happy prati neko ovu novu? Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Re: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitimeSub Dec 23, 2017 7:34 am

Ja pratim trecu sezonu, mada sam jos na pocetku. Super je Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Re: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitimeUto Jan 02, 2018 7:38 pm

Konacno sam odgledala 3. sezonu, bas je odlicna, mnogo mi se svidja Very Happy Mozda mi je cak bolja i od prve Very Happy Jedva cekam da vidim sta ce dalje da bude Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Re: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitimePet Feb 11, 2022 11:17 pm

Imam u planu da je pogledam Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Mr. Robot Empty
PočaljiNaslov: Re: Mr. Robot   Mr. Robot Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mr. Robot
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: