Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Once Upon a Time

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 3:04 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Svaka priča ima dve strane - posebno bajka. Od inventivnih umova izvršnih producenata “Losta” Adama Horowitza i Edwarda Kitsisa dolazi nam priča koja otvara vrata u novi svet, gde se bajke isprepleću sa stvarnosti. Emma Swan (Jennifer Morrison) je 28-godišnjakinja koja je prisiljena osamostaliti se otkad je napuštena kao dete. Ali kad je njen sin, kojeg je izgubila godinama pre, pronađe, sve se počinje menjati. Henry sada ima deset godina i očajnički treba Emminu pomoć. On, naime, veruje da Emma zapravo dolazi iz alternativnog sveta i da je izgubljena ćerka Snežane (Ginnifer Goodwin) i princa Charminga (Josh Dallas). Epska borba za budućnost svih svetova upravo počinje, a za dobrobit pobede Emma će prihvatiti svoju sudbinu i boriti se snažno... Poput samog đavola.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Re: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitimeUto Maj 09, 2017 11:26 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jennifer Morrison bila je jedan od navoljenijih junakinja serije Jednom davno, ali je odlučila da se oprosti od lika Emme Swan nakon šest sezona.



Glumica je juče na Instagramu objavila da, ukoliko se bude snimala i sedma sezona serije, ona neće biti njen deo. Samo dan nakon emitovanja sjajne muzičke epizode u kojoj su se Emma i Kapetan Kuka konačno venčali, 38-godišnja Jennifer je fanovima poručila:



“Istekao je moj šestogodišnji ugovor sa serijom Jednom davno, i suočila sam se sa velikom odlukom. ABC, Eddy Kitis i Adam Horowitz su me ljubazno pitali da nastavim da glumim u seriji. I nakon pažljivog razmatranja, odlučila sam da je vreme da lično i profesionalno nastavim dalje. Emma Swan je bila jedna od najomiljenijih likova koje sam ikada glumila. Šest godina u seriji Jednom davno su na najbolji mogući način promenile moj život. Oduševljena sam strašću i posvećenošću fanova serije. Počastvovana sam što sam bila glavni deo tako posebne serije”, napisala je Morrisonova.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mnogobrojna publika bila je očekivano vidno razočarana ovom gumičinom odlukom i svoje žaljenje su izrazili na društvenim mrežama, odajući počast i Jennifer i liku koji je tumačila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Re: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitimeUto Maj 09, 2017 1:55 pm

Prvi put u zivotu vidim ove glumce o.O
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Re: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitimeUto Maj 09, 2017 5:03 pm

Ovaj glavni je baš lep Very Happy inače, čula sam za ovo, ja mislim da neće više da snimaju, bez glavne glumice nema smisla, to bi bilo isto kao kad bi Tyler Posey napustio Teen Wolf.
Inače ne gledam seriju.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Re: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitimeUto Maj 09, 2017 11:28 pm

lepii sve glumci Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Re: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitimePet Maj 12, 2017 5:10 pm

Obnovljeno za sedmu sezonu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Re: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitimePet Maj 12, 2017 5:38 pm

ovo ima na fox lifu ja mislim Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Once Upon a Time Empty
PočaljiNaslov: Re: Once Upon a Time   Once Upon a Time Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Once Upon a Time
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» All Time Low
» Count on me/Our first time
» Big Time Rush
» IT’S JOY TIME FOR BRUNO MARS
» It’s so out of line to try to turn back time

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: