Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Breaking Bad

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Breaking Bad Empty
PočaljiNaslov: Breaking Bad   Breaking Bad Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 3:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada je saznao da boluje od raka, Volter Vajt (Walter White) profesor hemije, shvata da nema šta da izgubi. Kako bi osigurao bolju budućnost svoje porodice, Volter kreće neočekivanim putem i okreće se kriminalu. Sa jednim od svojih bivših učenika napraviće malu labaratoriju za pravljenje najčistijeg kristal meta na narko tržištu...

Serija prati posledice dijagnoze raka, ispit morala običnog čoveka, priznatog profesora i požrtvovanog oca koji će postati glavni igrač u svetu droge...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Breaking Bad Empty
PočaljiNaslov: Re: Breaking Bad   Breaking Bad Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 8:30 pm

Breaking Bad je ubedljivo najbolja serija koju sam ikad gledala i po meni najbolja serija ikad snimljena.Svaka epizoda je fenomenalna.Svi likovi su odlicno odradjeni,a i svi glumci su jako talentovani,posebno Bryan Cranston.Svidja mi se sto je serija drugacija od vecine drugih koje su danas popularne,radnja je prilicno originalna i svidja mi se sto nije sve crno-belo i nema dobrih ili losih likova,svi su negde izmedju.Walter White je jedan od najboljih likova ikada.Od coveka koji je stalno bio potcinjen drugima i ziveo zivot onako kako drugi kazu,postao je neustrasiv,opak,hladnokrvan i samouveren.Ne dozvoljava nikome da mu stoji na putu i uvek se izbori za ono sto zeli.Pored njega,mnogo volim i Dzesija,mnogo je sladak i ima puno genijalnih i smesnih momenata.Svidja mi se sto pokazuje odredjenu dozu anksioznosti i paranoje,sto je ipak pokazao da je moralan,ali me je razocarao negde blizu kraja serije,jer je nekako svalio svu krivicu na Volta,iako su podjednako krivi za sve sto se desilo.Ipak,drago mi je sto ga je Walt spasio.Mnogo volim i Saula,Majka,a i Gus je jako zanimljiv lik.Volela sam Henka,sve dok nije saznao ko je Walt ustvari,tada je bas postao kreten.Walter Junior mi je bio simpatican do predzadnje epizode,tada me je bas razocarao i zamrzela sam ga.Skyler me je nervirala (iako je u nekim retkim trenucima umela da bude okej),definitivno je bila najgora kada je rekla da zeli da se rak vrati i da Walt umre,a i kada ga je prevarila,a i ona je sama uzivala u tome da izigrava zrtvu.Njena sestra Marie me je u pocetku povremeno nervirala,a na kraju sam je bas zamrzela.Mrzela sam Dzesijevu devojku Jane i drago mi je sto je umrla,bas je bila kucka.Drago mi je sto u seriji ima i smesnih i slatkih scena,a svidja mi se i to sto skoro da uopste nema seksa,golotinje i neke ljubavne drame.Takodje mi se svidja sto,iako glavni likovi prave drogu,nema mnogo scena u kojima se neko zapravo drogira,niti se prica vrti oko narkomana i konkretno same droge,prica je o razvoju Waltera White-a u Heisenberga.Muzika iz serije je odlicna i ima mnogo legendarnih citata,poput: Say my name, I am the one who knocks, Dzesijevog cuvenog Bitch,itd. Very Happy Jedan od meni najdrazih citata je:
"I have spent my whole life scared, frightened of things that could happen, might happen, might not happen, 50-years I spent like that. Finding myself awake at three in the morning. But you know what? Ever since my diagnosis, I sleep just fine. What I came to realize is that fear, that’s the worst of it. That’s the real enemy. So, get up, get out in the real world and you kick that bastard as hard you can right in the teeth."
Breaking Bad je fenomenalna serija i mislim da nijedna serija nikada nece moci da je prevazidje ♥️♥️♥️
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Breaking Bad Empty
PočaljiNaslov: Re: Breaking Bad   Breaking Bad Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 9:42 pm

Možda je nekad odgledam, a za sad je nemam u planu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Breaking Bad Empty
PočaljiNaslov: Re: Breaking Bad   Breaking Bad Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Breaking Bad
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Breaking Benjamin
»  "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1" - Premiere

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: