Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vis a vis

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Vis a vis Empty
PočaljiNaslov: Vis a vis   Vis a vis Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 2:40 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Makarena Fereiro je mlada naivna žena, koja se zaljubila u svog šefa i zbog koga je počinila nekoliko manipulacija i pronevera računa u firmi u kojoj je radila. Ona je optužena za četiri poreska krivična dela, i stoga je odvedena u zatvor Kruz del Sur, kao mera predostrožnosti. Ona mora da se suoči sa emocionalnim šokom, kao i sa komplikovanim odnosima sa zatvorenicama; između ostalih, moraće da se suoči sa Sulemom, najopasnijom zatvorenicom.

U zatvoru Makarena će uskoro shvatiti da šanse da preživi sedam godina kazne zavise od toga da se menja, razvija i postaje drugačija osoba. U međuvremenu, kako bi platila kauciju, njena porodica napolju pokušava da uđe u trag velikoj sumi novca koji je sakriven negde, za koji će se boriti zajedno sa Suleminim momkom "Egipćaninom" i koji će dovesti Fereirove u strašnu situaciju.
Serija odražava transformaciju bezopasne osobe, očigledno nesposobne da čini zlo, u preživelu koja će staviti na stranu svoje osećanje dužnosti.

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Vis a vis Empty
PočaljiNaslov: Re: Vis a vis   Vis a vis Icon_minitimePet Feb 17, 2017 10:48 pm

Jedna od najboljih serija koje sam gledala. Ne mogu da opišem šta sam osećala dok sam gledala seriju. Stalno me je vuklo da gledam još i još. Ova Makarena je pravi borac, ona je od bezopasne i naivne osobe postala toliko jaka, i fizikčki i psihički, borila se za svoju porodicu, bila maltretirana u skoro svakoj epizodi, i iz toga je naučila da bude jaka i da se brani. Ona je samo htela da se brani, ništa više, nikome nije htela da učini zlo ili da nekoga ubije, već je sve bilo iz samoodbrane. Veoma brutalna serija, puno krvi, ubistava, pucačine, akcije... obožavam ovakve serije *____*
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 34
Lokacija : NY

Vis a vis Empty
PočaljiNaslov: Re: Vis a vis   Vis a vis Icon_minitimeSre Mar 08, 2017 12:28 am

Mora da je mnogo dobra kad ti se svidja toliko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vis a vis Empty
PočaljiNaslov: Re: Vis a vis   Vis a vis Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vis a vis
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: