Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 B&b, de boca en boca

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

B&b, de boca en boca Empty
PočaljiNaslov: B&b, de boca en boca   B&b, de boca en boca Icon_minitimeUto Nov 24, 2015 6:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija se fokusira na ličnom i profesionalnom životu članova modnog časopisa, čiji vlasnik odlučuje da angažuje novog direktora, Pabla (Gonzalo de Castro), sa ciljem povećanja prodaje. Novo imenovanje iznenađuje Candelu (Belén Rueda), zamenicu direktora, koja je bila kandidat za to mesto. Štaviše, novi direktor je njen bivši dečko koji je ostavio pre 18 godina bez objašnjenja. Još jedan od urednika je Juan (Dani Rovira), mlađi novinar, strastven i pun iluzija, koji deli stan sa Mariom (Fran Perea), zgodnim fotografom, ženskarošem, koji takođe radi u časopisu. S druge strane, novi direktor traži pomoć od César-a (Carlos Iglesias), jednog od svojih najboljih prijatelja i saradnika u mladosti, koji je takođe i Candelin brat.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

B&b, de boca en boca Empty
PočaljiNaslov: Re: B&b, de boca en boca   B&b, de boca en boca Icon_minitimeSre Nov 25, 2015 6:36 pm

Počeli su da prevode na movtex.net, juče sam videla. Nedostaju mi ovakve španske serije, dosta sam gledala trilere, fantazije, misterije i ostalo, sad malo da gledam komediju. A i odavno nisam gledala Belen i Frana Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

B&b, de boca en boca Empty
PočaljiNaslov: Re: B&b, de boca en boca   B&b, de boca en boca Icon_minitimeNed Nov 29, 2015 11:14 pm

Postavili i drugu epizodu, jeeeeej Very Happy Jupi
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

B&b, de boca en boca Empty
PočaljiNaslov: Re: B&b, de boca en boca   B&b, de boca en boca Icon_minitimePon Nov 30, 2015 5:20 pm

idem da pogledam pa se vracam s utiscima Very Happy
a znam i ovu sa kraja desnog sto stoji iz Pakovog sveta Very Happy
odgledala sam prvu i krenula sam da hledam druguuu ali moram da idem na cas iz mate pa sam tu stala Very Happy
ne zna se ko je ludjii ovdee Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





B&b, de boca en boca Empty
PočaljiNaslov: Re: B&b, de boca en boca   B&b, de boca en boca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
B&b, de boca en boca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: