Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Emma Watson

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 3:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta mislite o njoj?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Maluma bejbe. dana Čet Maj 04, 2017 1:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 4:00 pm

Emma Watson: Datum za pamćenje!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma Watson završila je svoj deo posla sa mjuziklom “Beauty and the Beast” koji nas uskoro očekuje. Poslednji set se desio na dan koji je inače simboličan za Emmu. Pre 15 godina 21. avgusta Emma Watson je dobila ulogu u Harry Potteru. Ona je sjajna glumica, a ovaj datum definitivno u njenom životu obeležava veoma važne događaje koje nikad neće zaboraviti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 5:04 pm

svidja mii se i ona i uloga Very Happy iii prelepa je ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 5:07 pm

Ja nju baš volim, mnogo mi je slatka i micasta, ali msm da sam je gledala sam u HP-u Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 7:12 pm

i ja Very Happy Ali gledala sam je i u Noah nije losa ni tu Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeSre Dec 07, 2016 2:06 pm

Onako fizicki mi je antipaticna,ali lepo glumi xD
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeNed Jan 29, 2017 2:43 pm

Mislim da sam ja jedina osoba koja je ne voli.Nervira me zato sto je skroz precenjena,i kao glumica i po izgledu,a dodatno me nervira sto je feministkinja xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimePet Mar 03, 2017 6:00 pm

Emma Watson objašnjava zašto se ne slika sa fanovima

[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma Watson tvrdi da ne želi da se slika često sa fanovima zato što je to „razlika između imanja i nemanja života“.

U intervjuu za Vanity Fair, glumica je izjavila: „Ako me neko slika i objavi to na društvenim mrežama svi znaju gde sam, s kim sam i kako sam obučena. Zaista ne želim da pothranjujem uhode. Stoga bih radije da razgovaram sa osobom nego da se slikam sa njom. Ali, veoma je teško odbiti malu decu, jer njima ne mogu da objasnim zašto se ne slikam. Stoga, njima uvek kažem – da.“

“Radije ću da sednem i odgovorim na svako moguće pitanje o Harryju Potteru, ali neću da se slikam”, precizirala je Emma.

Kao što znamo, Emma glumi u dugoočekivanom filmu “Lepotica i zver” koji će se u našim bioskopima naći od 17. marta.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimePet Mar 03, 2017 7:15 pm

ja nju ne gotivim uopste,izgleda mi kao uobrazeno deriste ali ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimePet Mar 03, 2017 9:52 pm

Meni to uopšte ne zvuči kao dobro opravdanje, nije to nikakvo opravdanje, niti izgovor, nego ajde

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeSub Apr 29, 2017 1:46 am

Emma Watson nije trebalo da dobije ulogu u filmu "Lepotica i zver", jer ona uopste nije nikakva lepotica, skroz je prosecna. Na ulici vidjam devojke koje su lepse od nje. I mnoogo me nervira to sto je feministkinja i sto izigrava neku intelektualku, a nije ni blizu toga.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeSub Apr 29, 2017 6:30 pm

Ja se ne slazem s Ikom sto se Eme tice, ne mogu nista da pricam jer nisam gledala film i ne znam kako je odigrala, ali smatram da je gluma mnogo bitnija od lepote, koja je opet svima sada bitna pogotovo ako se bavis tim poslom. Lepota je opet subjektivna, ja znam npr mnogo osoba kojima je Ema savrsenstvo, iako subjktivno znam da nije objektivno gledano vecina je svrstav au natprosecno lepe, valjda svi imamo neko svoje misljenje.. xD Sto se fmeinizma tice podrzavam jednakost za koju se ona zalaze, mozda se malo previse unela u to al svako od nas ima neke svoje vrednosti za koje se bori .. Barem se nadsm tako da je.. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeNed Apr 30, 2017 3:50 pm

Slazem se da je gluma bitnija od lepote i meni je potpuno nebitno kako glumci u filmovima izgledaju. Ne kazem da je ona ruzna, daleko od toga, slatka je, ali meni licno nije za tu ulogu. Ali svako ima pravo na svoje misljenje i ja to postujem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimePon Maj 01, 2017 9:21 am

i ja mislim da nije trebalo da dobije ulogu u lepotici i zver jer nije nista posebno xD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimePon Maj 01, 2017 11:13 am

Viljoslav ::
i ja mislim da nije trebalo da dobije ulogu u lepotici i zver jer nije nista posebno xD
Slažemo se Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Emma Watson Empty
PočaljiNaslov: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Emma Watson
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Emma Roberts
» Emma Waston

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: