Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Álvaro Cervantes

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Álvaro Cervantes Empty
PočaljiNaslov: Álvaro Cervantes   Álvaro Cervantes Icon_minitimePon Avg 17, 2015 4:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta mislite o njemu?

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Álvaro Cervantes Empty
PočaljiNaslov: Re: Álvaro Cervantes   Álvaro Cervantes Icon_minitimePon Avg 17, 2015 4:32 pm

Álvaro Cervantes: Blanca Suárez je divna!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španskom glumcu Álvaru Cervantesu, koga si sigurno zapazio/zapazila u filmu “Tri metra iznad neba”, nikada nije išlo bolje! On je upravo završio snimanje jedne od najraskošnijih kostimiranih serija – “Carlos, Rey Emperador”, čiju će prvu epizodu španska publika videti ove jeseni.

U pitanju je priča od 17 epizoda, koja prati život jednog od najmoćnijih španskih vladara – Carlosa I. “Serija počinje sa Carlosom kao šesnaestogodišnjakom, a završava se krajem njegovog života – u trenutku smrti imao je 58 godina. Dakle, tokom snimanja su šminkeri i kostimografi morali da mi menjaju izgled, i to drastično”, rekao je Cervantes, naglašavajući da je snimanje serije trajalo godinu dana i sedam meseci.

Važnu ulogu u seriji ima i Blanca Suárez, zvezda serija “Internat” i “Barka” – ona se našla u vrlo zahtevnoj roli imperatorove supruge, a šta je Álvaro rekao o saradnji sa njom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

“Blanca je divna kolegnica. Ostvarili smo odličnu hemiju. Mislim da smo uspeli da dočaramo jednu od najlepših ljubavnih priča svih vremena. Jer koliko god da se radi o isotorijskoj seriji, ljubav u njoj igra jednu od najvažnijih uloga”, otkrio je mladi glumac.

Inače, čim je pala poslednja klapa serije, on je spakovao kofere i otišao na zasluženi odmor. “Moj odmor konačno počinje. U autobusu sam, idem u Costa Bravu”, napisao je on na svom twitteru.

Fanovi popularnog glumca jedva čekaju da ga vide u najzahtevnijoj ulozi dosad, a s obzirom na to da je na našim televizijama prikazano nekoliko istorijskih španskih serija, među kojima je i “Hispanija”, očekujemo da ćemo Álvara i Blancu uskoro videti i na ovdašnjim malim ekranima.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Álvaro Cervantes Empty
PočaljiNaslov: Re: Álvaro Cervantes   Álvaro Cervantes Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 12:02 am

ja sam sankjala njega :O a ne znam odakle ga znam :O
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Álvaro Cervantes Empty
PočaljiNaslov: Re: Álvaro Cervantes   Álvaro Cervantes Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 12:48 am

AHahhahahahha pa piše ti bre, glumio je Pileta u Tri metra iznad neba Very Happy
Ja njega obožavam, predobar je glumac, gledala sam ga u Misteriji Kalende (tu je glumio vukodlaka), i Punta Eskarlati :3
Jedva čekam seriju, obožavam takve serije Very Happy

Pa glumi u Hermanos, kako ga ne znaš? Glavni je lik
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Álvaro Cervantes Empty
PočaljiNaslov: Re: Álvaro Cervantes   Álvaro Cervantes Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 3:16 pm

aaa pa jeste vidim ja da mi je strasno poznat Very Happy zato sam ga ja i sanjala Very Happy moja podsvest ga zna bolje nego ja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Álvaro Cervantes Empty
PočaljiNaslov: Re: Álvaro Cervantes   Álvaro Cervantes Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Álvaro Cervantes
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: