Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Taylor Swift

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeNed Jun 21, 2015 7:08 pm

dakle..? Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeNed Jun 21, 2015 10:33 pm

Ne slušam je, ali ovako mi izgleda kao dobra osoba i dobar prijatelj Smile
Inače sam ranije volela neke pesme, sećam se samo Love story Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimePon Jun 22, 2015 10:31 am

Ta pesma je proslavila Very Happy
Sad je mnogo popularnija, novi album joj je strava Very Happy vidi se da je zrela odrasla zenska osoba, za raslzliku od ostalih koleginica njenih godina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimePon Jun 22, 2015 6:05 pm

Da da, slažem se Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeUto Jun 23, 2015 11:34 am

Pricam ko da je znam privatno Very Happy hahaha ali mislim na osnovu onoga sto sam slusala i gledala stvorila sam takasv utisak :3
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimePet Avg 21, 2015 11:41 pm

Tay u panici: Ko će je zaštititi od Miley?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Datum dodele MTV VMA nagrada sve je bliži, a Taylor Swift svakim danom paniči sve više! Naime, Tay strahuje od susreta sa kontroverznom Miley Cyrus, koja ju je nedavno uzela na zub, a biće voditeljka dodele.

Glavni problem za Taylor leži u tome što njen voljeni Calvin Harris neće prisustvovati dodeli, pa samim tim neće moći da joj pruži moralnu podršku i preko potreban zagrljaj nakon što se na bini sretne sa Cyrusovom.

Izvori bliski organizaciji dodele tvrde da Miley uveliko smišlja način da izblamira Tay, jer ne želi da propusti priliku da to učini. Podsećamo, Cyrusova je pobesnela jer jer javnost podržava Taylor, uprkos tome što je njen spot za pesmu “Bad blood” pun nasilja.

Miley je to veoma zasmetalo, jer svaki put kada se ona malo razgoliti nastane skandal, dok Tayino nasilje svi podržavaju.

Ko će u Calvinovom odsustvu zaštiti Tay od Miley, videćemo vrlo uskoro – dodela MTV VMA nagrada održaće se već 30. avgusta.

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeNed Sep 20, 2015 10:07 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nova kraljica Instagrama Taylor Swift je izgleda neverna svom dečku Calvinu Harrisu.

Iako je celo leto pop diva razmenjivala nežnosti u javnosti sa poznatim DJ-om, neimenovani izvor tvrdi da je ona bila neverna i da je za sve kriv jedan od plesača sa Taylorine 1989 World Tour.

Priča se čak da je mlada pevačica novom dečku dala nadimak tour guy. Takođe, izvor navodi: “Između njih postoji vidljiva hemija i da oni otvoreno flertuju pred svima. Možda će neki ljudi reći da to nije prevara, ali ja mislim da je flertovanje sa drugim momkom iza leđa svog dečka varanje” .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Međutim nije lako biti omiljeni plesač pop divi. Tour guy ima obavezu da ispunjava svaki hir svojoj gazdarici. Taylorin ljubimac mora da joj masira ramena i stopala, kao i da prekovremena radi na koreografiji. Prosto, Swiftova ga vrti oko prsta, jer ona prosto uživa da komanduje momcima.

Devojka iz Nešvila bila je dominantna u svim svojim bivšim vezama, dok sa Calvinom to nije slučaj. On smatra sebe jednakim sa njom, što njen ponos nikako ne može da prihvati. Škotska DJ zvezda je prošle godine imenovana za najprodavanijeg DJ na svetu sa zaradjenih 66 milionna, što je za 2 miliona više od zarade njegove devojke.

Inače, ovo nije prvi put da postoje glasine kako je nežna plavuša neverna u vezi. Tokom Kennedy family event, 2012, Swiftova je prevarila tadašnjeg dečka Conora Kennedya sa njegovim rođakom Patrickom Schwarzeneggerom.

Ali ni Calvin nije bio zlatan dečko u svojoj prošlosti. Seksi DJ se navodno smuvao sa Taylor dok je još bio u vezi sa modelom Aarikom Wolf, da bi ga par meseci kasnije spajali sa atraktivnom brinetom sa kojom je viđen u Las Vegasu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sada kada su Calvin i pop diva zvanično zajedno on je rešio da se smiri, ali ne možemo isto reći i za Swiftovu. “Ona zna da je on dobar ulov, ali ona hoće da se zabavlja kad on nije pored nje. Ona želi da je Calvin stalno pored nje, ali pošto on ima svoju karijeru to je nemoguće. Zato kada on nije tu ona nađe novu igračku.”

Mi se nadamo da su ovo samo glasine, i da ovde ne važi ona stara da gde ima dima ima i vatre, zato što su Taylor i Calvin divan par.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimePon Sep 21, 2015 7:00 pm

Uhhh breee, ako je ovo tačno onda je to mnogo podlo sa njene strane. Ne znam šta da mislim stvarno. Ona mi ne deluje kao osoba kakvom su je ovde opisali, ali ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimePon Sep 21, 2015 8:14 pm

ne mora da znaci da je tacno ali ono ispod mire trista vire hahaa Very Happy moguce da je privatno stv tako vrcavaaaa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimePon Sep 21, 2015 9:29 pm

Ne znam šta bih rekla. Meni ona ne deluje kao takva osoba, ali možda imaš pravo.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeUto Sep 22, 2015 12:18 pm

pa obicno tako ko ne deluje... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 1:18 am

Tay i Calvin uskoro staju na ludi kamen?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Glasine da će se Taylor Swift i Calvin Harris venčati kruže već duže vreme.
Međutim, nakon izjave Tayine prijateljice zaista verujemo da će to uskoro dogoditi. Naime, potvrđeno je da simpatičan par planira da upozna svoje roditelje sledećeg meseca za Dan zahvalnosti – što je dovoljan dokaz koliko je njihova veza ozbiljna.
Nakon toga uslediće i pripreme za venčanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 4:38 pm

ne znam za to Very Happy dopadaju mi se kao par Very Happy lepi su mi ^_^
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 4:40 pm

Neka im je sa srećom :3
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitimeČet Feb 18, 2016 3:02 am

Evo kako je Selena odbranila svoju BFF!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Afera Taylor Swift-Kanye West je u punom jeku! Društvene mreže su se usijale od komentara, a postoje oni koji su na strani Westa i oni koji brane Tay.

Drugoj grupi pripada i Taylorina BFF, Selena Gomez. Ova latino lepotica se oglasila povodom ovog skandala i rekla kako svako ima svoje mišljenje. Takođe, Sel je dodala da Tay razbija u svakom pogledu i da je tako oduvek bilo.

“Everybody has their own opinion. At the end of the day, you can just do what you do. She’s killing it and she kind of always has been.”

Podsetimo, ceo skandal nastao je nakon što je Kanye u jednom delu svoje pesme otpevao “Osećam da bismo Taylor Swift i ja mogli da imamo seks, ja sam i proslavio tu ku*ku!” (engl. I feel like me and Taylor Swift might still have sex, I made that b-tch famous).
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Taylor Swift Empty
PočaljiNaslov: Re: Taylor Swift   Taylor Swift Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Taylor Swift
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Taylor Swift...
» Billboard muzičke nagrade: 8 nominacija za 1D, 11 za Taylor Swift!
» Bruno Mars Scores Longest Hot 100 Reign, Taylor Swift Hits Top 10
» Ko će se sve pojaviti na MTV VMA 2013? Selena Gomez i Taylor Swift dodate na listu prezentera!
» Taylor Momsen

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Pevaci i pevacice-
Skoči na: