Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Monica Bellucci

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitimePet Jun 05, 2015 4:05 pm

Sta mislite o ovoj glumici? Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Re: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitimePet Jun 05, 2015 6:13 pm

Lepa je, ali nije ništa posebno, msm da sam je gledala samo u jednom filmu, nisam sigurna Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Re: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitimeSub Jun 06, 2015 4:37 am

Slažem se da nije ništa posebno x'D
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Re: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitimeSub Jun 06, 2015 12:02 pm

preelpa je Very Happy za njene godine pogotovo Very Happy gledala sam par scena, mislim da cak nisam filmove odgledala ali prelepa je zaista Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Re: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitimeNed Okt 25, 2015 4:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Monica Bellucci je mnogima sinonim za lepotu jer u pravom svetlu predstavlja prirodnu, evropsku ženu kojoj nisu potrebne plastične operacije kako bi oduzimala dah.

Ipak, iako je seks simbol našeg doba, ova 51-godišnja glumica je u više navrata istakla kako više preferira evropsku kinematografiju jer je Amerikanci najčešće angažuju samo zbog spoljašnjeg izgleda.
Iako je mnogi zamišljaju kao osobu opsednutu fizičkim izgledom ona, sasvim suprotno, malo mari za to i ima drugačije prioritete.
“Važno mi je da moja deca imaju dobar doručak, spremljenu toplu odeću onda kada je napolju hladno, kao i da ih podsetim kada je vreme za učenje. Kada sam bila u svojim 20-im i 30-im nisam mogla ni da zamislim da imam takvu odgovornost u životu. Jednostavno nisam bila spremna za majčinstvo. Možda je na to imalo uticaja što sam bila jedino dete u svojoj porodici, a jedinci su obično sebični”, iskrena je glumica koja je rodila prvu ćerku tek u 45. godini.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Iako je zagazila u 6. deceniju života ona ne haje mnogo za starenje i ne trudi se previše kako bi održala vitku liniju.
“Veoma sam lenja. Nikada ne idem u teretanu. Volim da jedem. Uživam u pastama i čokoladi. Nisam opsednuta time da budem mršava. Ne marim mnogo za svoj izgled. Bitno mi je da sam nasmejana i da vodim interesantan život”, zaključuje Monica.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Re: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitimePon Nov 09, 2015 3:48 pm

Bravo, svaka čast, ona je pravi primer svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Re: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 11:15 am

prava lepotica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Monica Bellucci Empty
PočaljiNaslov: Re: Monica Bellucci   Monica Bellucci Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Monica Bellucci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: