Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Robert Pattinson

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Šta mislite o njemu?


Poslednji izmenio bella y bestia ♥ dana Sre Jan 13, 2016 1:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:26 pm

Svidja mi see ^^
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:30 pm

Ne mogu da verujem da nismo imali temu o njemu Very Happy
Uglavnom ovo će da vas šokira Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:34 pm

Nmg ni ja da verujem, on mi je jedan od omiljenih poznatih licnosti Very Happy
Meni se dopada to sto je zove na vencanje sasvim korektno i plemenito od njega ahaha Very Happy valjda su u dobrim odnosima Wink Nrv na Kristen je sad red da ucini nesto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:36 pm

Pa i meni je drago, to pokazuje da joj je oprostio, samo ova njegova je mnogo ružna, gde li je nađe Razz
Ja bih volela da Kristen prihvati, mada kao što su ovi napisali, malo je verovatno, jer ja msm da ona njega nije prebolela, a čini mi se da mi je Mici rekla da je ona sad sa Nickom Houltom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:41 pm

Ne znam za Kristen ali nekako su mi oduvek isli Robert i ona Very Happy SAd verovatno je ona nesto zeznula tako da Rob zasluzuje bolju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:42 pm

Ooo pa drago mi je da tako misliš, ja sam mislila da ti se oni nisu sviđali kao par :3
Pa i to što kažeš, ja msm da je on dobar mnogo, tako da nije zaslužio što ga je prevarila :/
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 2:50 pm

Svidjali su mi se, iako ne gotivim nesto nju al kao par kada ih gledam lepi su bili Very Happy
A to da ga je preverila ne cudi me, ali sto sad kuka za njim to mi nije jasno, kad je sama kriva -.-'
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Apr 15, 2015 3:19 pm

Kad napraviš grešku posle je kasno da se kaješ... šta da se radi, da li je to uradila namerno ili nenamerno, samo ona zna Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimePon Maj 18, 2015 12:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Izuzetno talentovana pevačica i plesačica Tahliah Barnett, poznatija pod umetničkim imenom FKA twigs, u intervjuu za New York Times prvi put je otvoreno porazgovarala o svojoj vezi sa glumcem Robertom Pattinsonom.

“Jako je teško biti u vezi sa njim. Zapravo, ne mogu da vam opišem koliko je to užasno. Ponekad poželim da zaustavim sve oko sebe i da razbijem glavu o ogledalo”, izjavila je andergraund umetnica, ali to nema nikakve veze sa planetarno uspešnim glumcem, nego sa medijima i njegovim fanovima.

[You must be registered and logged in to see this image.]

“Ne biste poverovali koliko rasističkih poruka dobijam otkad sam sa njim. Bez obzira kako ja pevala ili igrala nikad im neću dokazati da nisam majmun, kako me nazivaju”, razočarano je podelila svoje utiske zvezda čija nesvakidašnja pojava ne nailazi uvek na odobravanje, ali je celu priču zaključila vedrom konstatacijom: “Nikada nisam ni pretpostavila da će moj život otići u ovom pravcu, ali, bez obzira na sve, vredelo je. Jako sam srećna sa njim.”
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimePon Maj 18, 2015 6:24 pm

Jao koliko je ružna na ovoj drugoj slici
Inače, u pravu je. Svako ima pravo da bude sa kim hoće, mogu da zamislim kako im je. Msm meni se ne sviđa što je on s njom, ali nikad je ne bih vređala zbog toga Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimePet Sep 11, 2015 11:16 pm

Nastavak “Sumrak sage”?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedan od najpoznatijih tinejdž filmova o vampirima mogao bi da dobije nastavak!

Naime, u intervjuu za jednu televizijsku stanicu, Robert Pattinson izjavio je da bi vrlo rado prihvatio ulogu u novom nastavku “Sumrak sage”! “Zašto da ne!”, odgovorio je poznati glumac. Međutim, Rob je mudro ćutao kada je na red došla tema njegove partnerke i bivše devojke Kirsten Stewart. “Radije ne bih pokretao tu temu“, izjavio je preslatki vampir. Uvereni smo da bi, kao veliki profesionalci, i Kirs i Rob izneli uloge savršeno, jer je za sve fanove nezamislivo da bilo ko drugi tumači uloge Edwarda i Belle.
Za razliku od Pattisona, Kristen nije toliko uzbuđena na pomisao o novom nastavku ove vampirske sage. “Neka hvala“, bio je njen odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSub Sep 12, 2015 11:16 pm

Hm mora ova Kristen sve da upropasti Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimePon Sep 14, 2015 4:33 pm

ijao to bi bilo divota stv Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitimeSre Jan 13, 2016 1:27 am

Robert Pattinson: Osvojiće te za manje od jedne minute!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zvezda “Sumrak” sage – Robert Pattinson, postao je zaštitno lice modnog brenda “Dior”, pa je nedavno snimio reklamu za njihov novi muški parfem “Homme Intense City”.
Malo je reći da je ovaj Britanac neodoljiv! Pogledajte reklamu i uveravamo vas da ćete pasti na njegov šarm za manje od jedne minute!


Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Robert Pattinson Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Robert Pattinson
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Robert Pattinson

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: