Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lud, zbunjen, normalan

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zemlja čuda
Stvaran svet oko mene
Stvaran svet oko mene
Zemlja čuda


Ženski Broj poruka : 7291
Datum upisa : 19.07.2011

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimePet Jan 23, 2015 10:22 pm

Gledate li?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimeSub Jan 24, 2015 1:53 pm

Gledam kad god stignem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimeSub Jan 24, 2015 7:23 pm

Gledam kad stignem, dobra je serija, i glumci su mnogo dobri, svaka im čast..omiljeni lik mi je Damir Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimeNed Jan 25, 2015 2:32 am

Moji gledaju tako da sam nekad prinuđena da gledam iako nisam baš fan naših serija xD Izet je ubedljivo najbolji Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimePet Jan 30, 2015 7:16 pm

Jaooo umrla sam od smeha u onoj epizodi kad je Faruk mislio da se Damir drogira, a Izet i Điđimilović da se Faruk drogira hahahaha smesko
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 34
Lokacija : NY

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimeSub Jan 31, 2015 11:06 pm

Gledam ponekad, kad uhvatim..mnogo je dobra serija i imaju dobre provale Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 1:49 pm

Gledam Very Happy Humoristicka skroz serija, nema umetnicku vrednost Wink Cilj je zabava i to mi se dopada Very Happy Mislim za opustanje je
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 9:37 pm

Jaooo ovo je serija kakve nema, obožavam da gledam. Kad učim u dnevnoj, i kad se završi Zlatni krug, obavezno moram da gledam..carevi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimePon Feb 02, 2015 4:51 pm

Jel si gledala juce? Very Happy hahaha ja sam umirala za snove izetove Very Happy to samo on moze Very Happy al tacno sam znala da sanja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitimePon Feb 02, 2015 7:22 pm

Eee gledala sam danas kad sam bila kod drugarice...hahahahha jaooo to može da sanja samo Izet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Lud, zbunjen, normalan Empty
PočaljiNaslov: Re: Lud, zbunjen, normalan   Lud, zbunjen, normalan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lud, zbunjen, normalan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: