Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ángel o demonio

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeUto Mar 25, 2014 10:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Anđeli i Pali, sile dobra i zla vode krvav rat. Oni su natprirodna bića ali žive među nama, čine deo naše stvarnosti i odgovorni su za dobar deo onog što nam se dešava svakog dana. Pali šire bol i patnju, a Anđeli pokušavaju da reše probleme koje su Pali izazvali, mada ne uspevaju uvek. Bitke se vode svakog dana, na Zemlji, ali pravila ovog rata označavaju paralelni univerzum anđela i demona, besmrtnih i moćnih bića koja upravljaju čovečanstvom.

Život Valerie menja se u potpunosti nakon neočkivanog otkrića: "Trebalo je da uživaš još nekoliko godina u svojoj mladosti ali su se stvari ubrzale... Stvari koje su se desile primoravaju me da ti objavim šta si, i šta ćeš uvek biti, anđeo." Ovim rečima njen mentor Natael joj otkriva njenu pravu prirodu i njenu misiju na Zemlji, da se bori protiv sila Zla.

Međutim, Valeria ne dobija nikakva uputstva, samo plavu knjigu koju joj Natael daje. Pomoć i odgovori ne dolaze kada ona to želi. Mora da nauči da bude strpljiva i da razume da se moći anđela javljaju na način i u trenutku kada je to zaista potrebno. Ona sledi intuiciju i snagu, ali mora da se suoči sa trikovima Alexie, Dune, Gratziela i Iris, demonima koji rade u grupi sa visokim stepenom efikasnosti.I kao da je ovo malo, otkriće da je anđeo takođe komplikuje njen odnos sa Damiánom, misterioznim drugom iz odeljenja u koga je zaljubljena.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeČet Mar 27, 2014 5:08 pm

volim ovu temu, mozda bi mi se i serija dopala :3
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeČet Mar 27, 2014 7:16 pm

Sigurna sam da bi :3
Meni je Milica vec skinula prvu epizodu, pa cu da gledam kad budem dosla iz sela Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimePet Mar 28, 2014 10:07 pm

Javi kakva je Wink
Nazad na vrh Ići dole
*Starchild*
Just The Way You Are
Just The Way You Are
*Starchild*


Ženski Broj poruka : 88
Datum upisa : 12.01.2013

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimePon Nov 24, 2014 11:57 pm

Savršena, evo ja ću da ti javim, Mica zaboravila Very Happy Obožavam španske serije, ali ova je presavršena, Damian i Valeria srce srce
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 12:06 am

Ja sam odgledala prvu sezonu i mnogo mi se sviđa, najomiljeniji su mi Valerija i Damijan, presavršeni su  hug a drugu sezonu ne znam kad ću jer nije prevedena Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
*Starchild*
Just The Way You Are
Just The Way You Are
*Starchild*


Ženski Broj poruka : 88
Datum upisa : 12.01.2013

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 12:13 am

Baš me nerviraju tako, šta je onda započinju ako ne nameravaju do kraja da prevedu, kao da ima 126 epizoda a ne 26. Ja sam pogledala sve, i divna mi je cela serija, ali toliko ima ljudi koji bi je gledali a nmg jer nema prevoda Sad
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 12:14 am

Nerea je bila obećala da će da prevede uskoro i drugu sezonu, ali nije...a ne mogu da čekam, hoću da vidim šta se sve dešava i kako će da se završi Sad
Ramišljala sam da gledam bez prevoda, ali znam da pola neću razumeti xD
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
*Starchild*
Just The Way You Are
Just The Way You Are
*Starchild*


Ženski Broj poruka : 88
Datum upisa : 12.01.2013

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 8:38 pm

Ne mora da znači, počni, videćeš da nije tako strašno, nemoguće je da za toliko pogledanih španskih serija nisi zapamtila jezik Wink Ako negde zapne, pitaj me slobodno šta je bilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 9:04 pm

Pa ja razumem samo one rečenice čije su mi reči poznate, a ove reči koje mi nisu poznate, ne mogu da razumem. E važi, može tako Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
*Starchild*
Just The Way You Are
Just The Way You Are
*Starchild*


Ženski Broj poruka : 88
Datum upisa : 12.01.2013

Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 11:07 pm

skok pussa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ángel o demonio Empty
PočaljiNaslov: Re: Ángel o demonio   Ángel o demonio Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ángel o demonio
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miguel Ángel Silvestre

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: