Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Haljine i tunike

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitimeSre Dec 04, 2013 11:55 pm

Nosite li? Kakve?
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Re: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitimeČet Dec 05, 2013 12:33 am

Nosim helanke, imam jedne sarene, jedne tamno plave i jedne crne, koje izgledaju kao pantalone, imaju dzepove nazad, a napred imaju jedan deo rajfeslusa, na jednoj i drugoj strani i dole isto. Tunike ne koristim, mada ih volim Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Re: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitimeČet Dec 05, 2013 2:33 pm

A haljine? Very Happy ja pitah za haljine Very Happy hahah xD
Ja nosim Smile Imam jednu toplu zimsku crnu haljinu doduse je kraca nes al nju nosim, imam jednu lila koja je malo otvorenija ali je duza tkd i nju nosim iii imam jednu vojnicku koja je vise za leto al nju volim isto ^.^ Tunike slabije nosim.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Re: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitimeNed Dec 08, 2013 11:32 pm

Ahahahahahaha veruj mi da sam procitala "helanke" hahahaha jao ko da nemam oci smesko 
E haljine imam dve, jednu mi je majka sasila prosle godine, a ovu drugu nisam nosila.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Re: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitimePon Dec 09, 2013 12:36 pm

ahahahahahahahahahahahahahahahahhaaha Very Happy Very Happy Very Happy umrla sam od smeha sad Very Happy hahah xD
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Re: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitimeSub Jul 05, 2014 2:17 pm

Nosim haljine obozzavam ih i kratke i dugacke,mada sad nesto u poslednje vreme gotivim samo dugacke Very Happy a tunike sam nosila od 5 do 8.razreda i od tad ih vise ne nosim haha
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Re: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitimePon Jul 28, 2014 4:48 pm

Tunike bas nesto i ne nosim.Haljine obozavam,i krace i duze,i leprsave i uske,i cvetne i jednobojne...Imam ih bas puno i volim da ih nosim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Haljine i tunike Empty
PočaljiNaslov: Re: Haljine i tunike   Haljine i tunike Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Haljine i tunike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Moda, šminka, kosa, nokti-
Skoči na: