Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sminkanje

Ići dole 
+3
Biljana97
kamila
L•M•S
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 04, 2013 11:53 pm

First topic message reminder :

Kada ste pocele da se sminkate? Sta najcesce stavljate?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimePet Apr 14, 2017 1:38 pm

Stavljam maskaru, ajlajner, puder, nekad senku i karmin, to je to Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimePet Apr 14, 2017 11:27 pm

Postala moja svakodnevica Very Happy zbog posla Very Happy medjutim pre neki dan mi se desilo da mi je devojka u randji prisla i pitala da poziram za sminkanje Very Happy ona se bavi sminkanjem i trazi modele, pohvalila mi je crte lica i oci i ja sam joj dala broj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 15, 2017 10:33 am

U extra Very Happy bas mi je drago ^_^ ! javi sta je bilo.
Ja se ne sminkam svaki dan,samo kad izlazim negde ovako na bitne dogadjaje ali se tad nasminkam za sve pare hahahhaha stavim sve,osim bronzera to ne znam da koristim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 16, 2017 10:04 am

23 shades of madness ::
Postala moja svakodnevica Very Happy zbog posla Very Happy medjutim pre neki dan mi se desilo da mi je devojka u randji prisla i pitala da poziram za sminkanje Very Happy ona se bavi sminkanjem i trazi modele, pohvalila mi je crte lica i oci i ja sam joj dala broj Very Happy
Jaoo, bas super Very Happy
Je l' se dobijaju neke pare za to? Ako se dobijaju, htela bih i ja da se prijavim lol!
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 16, 2017 11:35 am

pravo da ti kazem mislim da se ne dobijaju Very Happy nisam pitala, jer sam ja bila u faoznu idem da vidim da naucim nesto i ono da izadjem tako u fullu nasminkana hahahahahahahahahahah Very Happy devojka je fina bas i obicno ne prihvatam takve ponude ali mislim da cu se lepo zabaviti i iskorititi da me neko sredi za dzabe kao haha Very Happy jer ti praticno tamo biras sta zelis i kako da te sminka Very Happy mislim ne sminka ono zombi sminke i slicno nego ovako joj kazes dal zelis eleganciju ili sta vec, a stv lepo bude ono pfoi sminka kao za vencanja ili sam barem ja to po slkama videlaa
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimePon Apr 17, 2017 1:14 pm

Bas super Very Happy Kako je to lepo kad te neko sminka za dzabe Very Happy Kad budes isla, pokazi nam slike, da vidimo kako je ispalo ^^
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimePon Apr 17, 2017 2:33 pm

Hocu obavezno Very Happy radi se na dve nedelje uglanvom ta sminkanja, samo prvo ce da ide moja koleginicA da vidi kako je da mi javi jel bezbedno hahaah pa cu onda ja vrvt nece pre mesec dana al kad god bud, ja sam spremna ^
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimePet Maj 12, 2017 9:33 pm

Sta se savade isi? ima l inekih novosti?
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 12, 2022 9:58 pm

Vrlo retko se šminkam. I to kad sam baš raspoložena.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimePet Jan 14, 2022 5:23 pm

volim da me drugi smikaju ali volim i da dpbijam sminku. imam citav paketic sminke koji sam dobia i tako isprobavam razno iz nedelja u nedelju. kad prebacim neke slike gde su me sminkali za neka desavanja poslacu
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2022 4:55 am

Sminkam se samo za posebne prilike, tipa za rodjendan ili ako izlazim. Trenutno radim od kuce, a kad idem u kancelariju, stavljam uglavnom samo maskaru. Kad idem negde ovako, tipa da se prosetam po kraju ili do prodavnice, ne sminkam se.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sminkanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sminkanje   Sminkanje - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sminkanje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Moda, šminka, kosa, nokti-
Skoči na: