Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tvoje lice zvuci poznato

Ići dole 
+2
Catherine Earnshaw
Mon amour
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Tvoje lice zvuci poznato   Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 12, 2013 2:38 am

First topic message reminder :

Gledate li?
Ko vam se najvise svidja, a ko najmanje?
Za koga navijate uglavnom?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoje lice zvuci poznato   Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Icon_minitimePon Nov 20, 2017 4:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sinoć je emitovana posebna epizoda TLZP-a u kojoj smo se prisetili najvećih i najzanimljivijih hitova na najpopularnijem takmičenju u Evropi. A ovakva epizoda ne bi bila potpuna, da neki učesnik nije dobio zadatak da peva pesmu pobednice Conchite Rise Lika a Phoenix. Zadatak je dobio Nenad Pagonis, ali ga nije odradio do kraja.



Iako je priznao da mu se pesma jako sviđa, čim je počeo sa nastupom, dalo se primetitli da je Nenadu neprijatno u kostimu. Pagonis je profesionalno odradio zadatak gotovo do samog kraja, ali je onda skinuo veštačke trepavice, periku i haljinu. A kada su ga članovi žirija pitali zbog čega je to uradio, bokser je odgovorio:

‘’Ja sam stvarno imao veliku moralnu dilemu da li da ovo odradim ili ne, jer sam ceo život bio primeran za decu i omladinu’’, rekao je Andriji, pa je dodao i: ‘’Drago mi je jer su mi deca mala, pa ne moram d aim objašnjavam koga sam glumio’’.



Kako nije ostao veran svojoj ulozi, Nenad je dobio najmanji broj glasova od žirija i završio na poslednjoj poziciji u ovoj epizodi.

A kako je izgledao njegov nastup, pogledajte ovde:


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoje lice zvuci poznato   Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Icon_minitimeSre Jan 03, 2018 4:27 am

Ja ovo uopšte ne pratim, jer je sve amaterski odrađeno

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoje lice zvuci poznato   Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 06, 2018 12:21 pm

ja sto sam gledala, gledala sam Very Happy sad ne stizem ni to xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoje lice zvuci poznato   Tvoje lice zvuci poznato - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tvoje lice zvuci poznato
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Krema za lice i ruke
» Zvuči zabavno! Pixie Lott snima pesmu sa Brunom Marsom?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Emisije-
Skoči na: