Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 X Factor

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeSub Avg 10, 2013 6:16 pm

First topic message reminder :

Hocete li gledati? 
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 10, 2015 10:13 am

cujem da su mnogi poispadali :/
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 10, 2015 9:26 pm

Čitala sam da su Aleksandrina tri kandidata ispala xD a njena sestra Kristina je na twitteru napisala:
- Žalosno je da je moja reakcija na Ilijino ispadanje burnija od Aleksadrine.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 11, 2015 11:37 am

HAHAHAHAHAHAH

Da ispali su, al mora kad je sledećeg vikenda finale xD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 11, 2015 4:35 pm

Pa koliko ih ima u finalu?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 11, 2015 7:05 pm

Nemam pojma koliko će da ih ostane al predpostavljam da će sad za vikend da ih ispadne isto tako 4 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimePon Jun 22, 2015 10:25 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


Pobednik druge sezone X Factor Adria je Amel Ćurić!


Roker u duši, zaslužno je odneo pobedu na finalu popularnog takmičenja, nakon impresivnuih interpretacija. Drugo mesto pripalo je makedonskom slavuju Bobiju Majkovskom, koga ni prehlada nije sprečila da svoj performans izvede savršeno.
Amel je tokom takmičenja izveo numeru It’s My Life grupe Bon Jovi, koju je otpevao i nakon proglašenja pobednika, a njega pored ove laskave titule očekuju i brojne nagrade, od kojih je jedna i naslovna strana prestižnog magazina RollingStone, kao i ček u vrednosti od 20.000 evra.
Inače, tokom finala X Factor Adria nastupio je specijalni gost, pobednik X Factor UK, James Arthur, koji je otpevao hitove Impossible i Recovery. Pored Jamesa, nastupila je i Jelena Rozga koja je otpevala novu pesmu Kraljica.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimePon Jun 22, 2015 6:03 pm

Čula sam da je ovaj pobedio, bar mi je majka tako rekla, a ona navijala za Makedonca, hahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeUto Jun 23, 2015 11:35 am

I moja mama navijala za Makedonca Very Happy al meni drago zbog Amela ^^
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeUto Jun 23, 2015 12:22 pm

Meni je baš drago zbog Amela ^_^
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeUto Jul 28, 2015 7:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pobednik ovogodišnjeg regionalnog X Factor Adria, Amel Ćurić, lakše je povređen u saobraćajnoj nesreći u Belišu. Na njega je tokom vožnje naleteo vozač automobila marke Passat koji je u pokušaju da zaobiđe kolonu vozila udario u prednju levu stranu pevačevog BMWa.


U nesreći je teško povređena sestra Ćurićeve devojke, Jelene Čabarkape, koja je prebačena u Univerzitetski klinički centar u Sarajevu, dok se u automobilu vozača koji je izazvao udes nalazio potpredsednik Republike Srpske Ramiz Salkić.
Kako se navodi, nesreća je mogla da se pretvori u veliku tragediju da Amel nije uspeo da zadrži kontrolu nad svojim vozilom.
Prema policijskom izveštaju, na Ćurićevom automobilu utvrđena je velika materijalna šteta, a udarac je bio toliko jak da su se u pevačevom BMWu aktivirali svi vazdušni jastuci.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeČet Jul 30, 2015 10:50 am

Ccccc strašnooo
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 12:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sinoć je bilo veoma emotivno u britanskom izdanju X Factora kada je jedan od takmičara na audiciji rasplakao i publiku i žiri.
21-odišnji automehaničar Josh Daniel je nastupio na audiciji kao poslednji takmičar tog dana i našalio se da to znači da će mu predstavljanje pred žirijem proći “ili veoma loše ili veoma dobro”. Izveo je numeru Jealous pevača Labrintha, koju je izabrao jer mu mnogo znači.
“Izgubio sam najboljeg prijatelja pre par godina i teskt pesme zato doživljavam na drugačiji način”, objašnjava Josh.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Njegovo emotivno izvođenje je ostavilo u čudu i publiku i žiri, a Cheryl Fernandez-Versini i Nick Grimshaw su bili na ivici suza. Čak je i Simon Cowell, koji obično nije sklon javnom pokazivanju emocija, snimljen kako briše suze, ali izgleda da ga je pesma veoma pogodila, jer je emisija snimljena nedugo posle smrti njegove majke.
Cheryl je rekla: “Ovo je audicija koja me je najviše oduševila do sada. Zaista si me dirnuo. Poverovala sam u svaku reč koju si otpevao. Želim da te zagrlim”.
Posle dugog zagrljaja, Grimshaw je rekao da ga je “izvedba dirnula pravo u srce i da nije želeo da se završi”. Simon nije prokomentarisao nastup, već je pozvao žiri da odmah glasaju.
Emotivni nastup mladog automehaničara pogledajte ovde:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





X Factor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: X Factor   X Factor - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
X Factor
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» THE X FACTOR - 03/10
» Bruno Mars: 'It Will Rain' on 'X Factor'!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Emisije-
Skoči na: