Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Blanca Suarez

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimeUto Avg 06, 2013 6:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njoj?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
T.Lovegood
Starting Today
Starting Today
T.Lovegood


Ženski Broj poruka : 879
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Negde daleko iza mora

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimeUto Avg 06, 2013 7:34 pm

Blancaaa divna je Very Happy Ja nju obozavam.Prvi put sam je gledala u Internatu i do momenta kada je usla na ona vrata ja je obozavam.Mnogo je dobra glumica.Primetila sam da joj bas sve frizure lepo stoje.I ne znam prosto je obozavam,jedva cekam neku novu njenu seriju ili neki novi film Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimeUto Avg 06, 2013 7:38 pm

Obozavam je...moja najomiljenija glumica definitivno. Predivna je, predobro glumi. I da slazem se, sve joj frizure lepo stoje. Prvo sam je gledala u Internatu, a sada i u Brodu...Smile)) <3
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimePet Avg 01, 2014 3:28 am

Omiljeni lik u El Internado. Mnogo je lepa.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimeSub Avg 02, 2014 6:19 pm

Ja sam je gledala u tri filma - u Pelajosima, Koža u kojoj živim i Putnici ljubavnici..ali je definitivno najveću i najbolju ulogu imala u Internatu, a potom i u Barci *__*
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
L•M•S
It Will Rain
It Will Rain
L•M•S


Broj poruka : 1144
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 28
Lokacija : nedođija bb

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimeČet Feb 05, 2015 2:23 pm

Smatram da je kvalitetna glumica i baš je slatka. Smile
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimeČet Feb 05, 2015 2:39 pm

Gledala sam je samo u jednoj seriji i spotu Very Happy Ali osvojila me skroz Very Happy *_*
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimeČet Avg 06, 2015 11:35 pm

Blanca Suárez u tajnoj vezi?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španski mediji već neko vreme pišu o tajnoj romansi zvezde serije “Internat” Blance Suárez, ali ona sve vreme pokušava da ih ubedi da je solo.

Međutim, čini se da je postupci odaju. Naime, ona je Daniem Matínezom bila u bioskopu, gde su gledali film “Solo Quimica” (Čista hemija), a nakon toga su otišli kod njega.

“Naravno da ćete nas viđati zajedno u javnosti, nas dvoje smo odlični prijatelji”, rekla je Blanca. Inače, ovo nije prvi put da je mediji povezuju sa simpatičnim voditeljem – i ranije su takvi napisi punili stupce tamošnjih tabloida.

Šta ti misliš – da li između Blance i Dania postoji nešto više od prijateljstva i ako je tako, zašto skrivaju svoju vezu od očiju javnosti, tvrdeći da su samo BFF?!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimePet Avg 07, 2015 2:19 pm

pa ja vec mislila da su oni vereni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimePet Avg 07, 2015 3:51 pm

Hahahahaha polako, biće i toga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimePet Avg 07, 2015 4:37 pm

ja vec cujem svadbena zvona bogami Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimePet Sep 04, 2015 12:01 am

Blanca Suarez: Susret sa dragim prijateljem!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lepa Blanca Suarez, zvezda serije “Internat”, vrlo je draga i sentimentalna osoba – bar tako kažu njeni prijatelji. Ona se uvek obraduje kada sretne nekog ko joj znači, a to je bio slučaj i ovog puta.

Blanca je na svom instagramu podelila fotku sa jednim kolegom, sa kojim je donedavno snimala kostimiranu seriju “Imperator Karlos”.

Blanca je podelila fotku sa kolegom Alvarom Cervantesom, koji je odigrao glavnu ulogu u seriji “Imerator Karlos”, dok je ona igrala ženu njegovog života. Inače, u pitanju je serija koja se bazira na životu jednog od najvećih španskih vladara – Carlosa I.

Premijera je zakazana za 7. septembar na španskom kanalu TVE, a s obzirom na to da naše televizije u poslednje vreme otkupljuju kostimirane španske drame, ne sumnjamo da ćemo lepu Blancu uskoro gledati i na ovdašnjim malim ekranima.

SLIKA
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitimePet Sep 04, 2015 12:41 pm

citala sam ovo Very Happy lepo bas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blanca Suarez Empty
PočaljiNaslov: Re: Blanca Suarez   Blanca Suarez Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Blanca Suarez
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: