Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ljubav i prijateljstvo

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 5:19 pm

Da li vam se desilo da se zaljubite u najboljeg druga/drugaricu? Ako jeste, ispricajte nam sta je bilo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 6:35 pm

Meni jeste. Desilo mi se to da smo prvo bili najbolji prijatelji, onda smo poceli vezu, koja je trajala dosta dugo. Nakon raskida pokusali smo da opet budemo prijatelji ali nije uspevalo. Sad se ponekad cujemo, ali nije to to Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 6:37 pm

Desilo mi se. To je bio cetvorougao. Ja, on, moj brat i drugarica. Drugarica se muvala sa bratom i njim, a mom bratu se svidjala ta drugarica. Ja sam se pravila da mi nije smetalo njihovo muvanje, ali u stvari mi je bilo krivo. Sad je on ozenjen i ima 2 sina i cerku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 6:40 pm

Nije mi se desavalo i nadam se da nece, jer mislim da bi to izazvalo velike komplikacije :/
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 7:30 pm

The Blue Devil ::
Nije mi se desavalo i nadam se da nece, jer mislim da bi to izazvalo velike komplikacije :/

Znas kako Issy, dok traje nije komplikovano, jer pored toga sto ti je decko, takodje ti je i prijatelj, sto dosta pomaze u vezi, ali komplikacije nastaju kada se sve to prekine.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 9:00 pm

Au nikad mi se nije desilo da se zaljubim u najboljeg druga ;D
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 9:05 pm

It's.Nina.Biatch ::
The Blue Devil ::
Nije mi se desavalo i nadam se da nece, jer mislim da bi to izazvalo velike komplikacije :/

Znas kako Issy, dok traje nije komplikovano, jer pored toga sto ti je decko, takodje ti je i prijatelj, sto dosta pomaze u vezi, ali komplikacije nastaju kada se sve to prekine.

pa upravu si, al s obzirom na to da sve ima kraj, barem ja tako mislim, komplikacije su neizbezne :/
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 9:22 pm

The Blue Devil ::
It's.Nina.Biatch ::
The Blue Devil ::
Nije mi se desavalo i nadam se da nece, jer mislim da bi to izazvalo velike komplikacije :/

Znas kako Issy, dok traje nije komplikovano, jer pored toga sto ti je decko, takodje ti je i prijatelj, sto dosta pomaze u vezi, ali komplikacije nastaju kada se sve to prekine.

pa upravu si, al s obzirom na to da sve ima kraj, barem ja tako mislim, komplikacije su neizbezne :/

Ja sam takodje razmisljala o tome, pre nego sto sam se upustila u vezu. Ali desi se momenat kad ne mozes protiv onoga sto pocinjes da osecas i prepustis se. Prelepo je dok traje, ali kada se zavrsi mnogo boli Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 9:26 pm

It's.Nina.Biatch ::
The Blue Devil ::
It's.Nina.Biatch ::
The Blue Devil ::
Nije mi se desavalo i nadam se da nece, jer mislim da bi to izazvalo velike komplikacije :/

Znas kako Issy, dok traje nije komplikovano, jer pored toga sto ti je decko, takodje ti je i prijatelj, sto dosta pomaze u vezi, ali komplikacije nastaju kada se sve to prekine.

pa upravu si, al s obzirom na to da sve ima kraj, barem ja tako mislim, komplikacije su neizbezne :/

Ja sam takodje razmisljala o tome, pre nego sto sam se upustila u vezu. Ali desi se momenat kad ne mozes protiv onoga sto pocinjes da osecas i prepustis se. Prelepo je dok traje, ali kada se zavrsi mnogo boli Smile

Ja mislim da nije bas ni tako tesko preci iz prijateljstva u ljubav,jer to je vec osoba koju ti znas i gotivis i to Very Happy tanka je nekako ta linija izmedju prijatelja i decka Smile da ne pominjem sad jos i one odnose tipa "frends with benefits " i sl Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 9:31 pm

Hihi, ja sam tako isto mislila. Nadjes osobu sa kojom se kapiras, razumes i sve to i kada oboje zelite nesto vise jednostavno se desi Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 9:41 pm

pa da,ipak mi ne mozemo da se odupremo tome, ljudi smo Very Happy
da li to znaci da je ljubav uvek ispred prijateljstva? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 10:40 pm

Ne. Ali jednom ne mozes odoleti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 10:59 pm

Nazalost :/
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 11:06 pm

Iskreno, nijednog trenutka se nisam pokajala, jer mi je bilo prelepo tih godinu dana. Jeste da sam posle raskida dosta bila u bedaku, ali preboli se i to. Jednom moras da patis Very Happy Bolje sad, nego kasnije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 11:24 pm

A sada u kakvim ste odnosima? jer se cujete uopste?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubav i prijateljstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav i prijateljstvo   Ljubav i prijateljstvo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubav i prijateljstvo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Prijateljstvo na daljinu
» Sve za ljubav
» Ponos ili ljubav
» Prva ljubav se ne zaboravlja
» Ljubav na prvi pogled

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Ljubav, porodica, prijateljstvo-
Skoči na: