Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lazni prijatelji

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 5:05 pm

Imate li ih i kako se ponasate prema njima?
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 8:43 am

Njih ima na sve strane...pa trudim se da se ne zblizavam previse sa njima, izbegavam koliko mogu.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 12:23 pm

Drzim ih podalje od sebe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 3:36 pm

Takodje!
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimeUto Dec 06, 2016 12:36 am

Više nikad neću da dozvolim nekome da uđe u moj život i da se pravi da mi je prijatelj. Nikad više. Dosta mi je lažnih prijatelja i onih koji se javljaju samo kad im nešto treba i koji se druže sa mnom samo da ubiju dosadu. Druže se sa mnom dok mogu da me iskoriste, a kasnije nađu druge prijatelje. Sami sebi smo najbolji prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimeUto Dec 06, 2016 12:55 am

na neki nacin meni su i moja rodbina lazni prijatleji jer nije to to oni imaju taj neki pristupo kao prijatlejski d ami se priblize ali ne ide to tako to najvise ne volim jer ja volim da znam s kim sam na cemu sam, ne mogu s robinom biti bliska i pricati kao s drugo isto tako za momke kada prialze s forom prijatlejstva pa bi onda nesto vise a zapravo odvek su i znali da hoce jedno, to mi je licemerno skroz a laz najvise mrzim tkd...
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimeČet Apr 05, 2018 11:39 pm

Okončala sam jedno prijateljstvo koje je trajalo godinama, i drago mi je zbog toga, ne kajem se nimalo. Jer sam shvatila kakva je to osoba. Ne treba mi u životu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitimePet Apr 06, 2018 10:31 am

mrzim laznu prisnost, ne vidim potrebu za tim, pogotovo kada se to radi na najizvestaceniji nacin.. ne znam ni kome bi to moglo prijati cak ni onima koji se ponasaju lazno, zar im nije bolje da zarade iskrene prijatelje?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lazni prijatelji Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazni prijatelji   Lazni prijatelji Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lazni prijatelji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Online prijatelji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Ljubav, porodica, prijateljstvo-
Skoči na: