Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Redovna i zdrava ishrana

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 12:06 pm

First topic message reminder :

Hranite li se redovno i zdravo?
Sta obicno doruckujete, rucate i vecerate?
Vodite li racuna o ishrani?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 9:17 am

Hahaha lude ste Very Happy
Ja smatram da nisam ni debela ali nisam ni mrsava.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 12:10 pm

ti si super Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 3:30 pm

Da brate stvarno xD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 4:10 pm

Mene nervira sto mi brat govori da jesam, ali iskreno ne zamaram se time. To je zato sto on nista ne jede, pa se osusio kao pritka za paradajz. I nervira me kad me majka stalno odmerava..i komentarise. Kad npr ne mogu da obucem neke pantalone od pre nekoliko godina, to znaci da sam ja debela, tj. mogu da ih obucem,ali ne mogu da ih zakopcam,ali to samo nekoliko, ima i nekih koje su mi taman, msm od tih koje sam nosila pre nekoliko godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimePon Apr 08, 2013 11:34 am

pa ni ja mng stosta nmg da obucem, mozda bi samo zbog toga i volela da smrsam xD ali ne treba to gledati prema stvarima :S
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2013 3:55 pm

Niti jedem redovno niti jedem zdravo Very Happy Kad idem u skolu uglavnom ili jedem neko pecivo za uzinu ili nista,za rucak kako kad,za veceru uzmem ili musli,ili jaja ili nesto slicno,u zadnje vreme cesto ni ne veceram...Jedini obrok koji stvarno ne propustam je rucak...Ponekad dobijem napad pa se nazderem slatkisa ili grckalica ali u zadnje vreme mi se to retko desava Smile
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 15, 2022 9:14 pm

Ja sma od prosle nedelje krenula zdravo da se hranim nazalost jer mi se u organizmu pojavila bakterija Candida koja je jako losa za reprodutivne organe,za besiku i organizam uopste. Ne smem da jedem vise slatkise cesto,samo 1 nedeljno,i zacinjenu hranu uopste. Za dorucak jedem zitraice ili integralne kifle, za rucak povrce obavezno,uzina voce ili jogurt,i vecera nesto lagano kao zitarice opet ili neko voce.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Redovna i zdrava ishrana    Redovna i zdrava ishrana  - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Redovna i zdrava ishrana
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: