Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nip/Tuck (Rezi Me)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Nip/Tuck (Rezi Me) Empty
PočaljiNaslov: Nip/Tuck (Rezi Me)   Nip/Tuck (Rezi Me) Icon_minitimePet Avg 17, 2012 2:21 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dobro plaćeni i vrlo cenjeni plastični hirurg Kristijan Troj uživa u blagodetima svoje prakse koja se neprestano razvija. Posao radi sa najboljim prijateljem Šonom Meknamarom. Međutim, dok novac koji se nagomilava i žene koje ga spopadaju, uspevaju da zadovolje Kristijanove potrebe, godine foliranja uzele su danak – Kristijan se udaljuje od svoje žene i dece.

U isto vreme, ekonomska kriza počinje da se odražava na Šonov i Kristijanov posao, a činjenica da su se iz Majamija preselili na Beverli Hils ne pomaže da stvari krenu bolje.

Ova provokativna serija istražuje mračnu stranu plastične hirurgije, kao i bolne, ponekad surove procese kojima se ljudi prodrgavaju u svojoj potrazi za večnom lepotom. Neočekivani zapleti, nesvakidašnji crni humor i odlične glumačke uloge odlike su ove sjajne serije kojoj je teško odoleti. Priča zaseca duboko pod veštačku površinu modernog sveta i nezadovoljnih ljudi koji pokušavaju da svoje nedostatke prikriju skupim i bolnim prepravkama.

Serija može da se pohvali brojnim nagradama i nominacijama. Među njima je svakako najvažnija Zlatni globus za najbolju dramsku seriju 2005. godine, za koji je bila nominovana i 2006. godine. Takođe, Džuli Ričardson je za svoju ulogu bila nominovana za Zlatni globus za najbolju glumicu u televizijskoj seriji i 2004. i 2005. godine, što je 2005. ostvario Džulijan MekMahon. Kada je reč o još jednoj poznatoj nagradi, Emi valja napomenuti da je “Reži me” od 2004. do 2006. osvojila mnoštvo nominacija, a 2004. joj je pripao Emi za šminku.

Uloge: Dilan Volš, Džulijan MekMahon, Džuli Ričardson
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Nip/Tuck (Rezi Me) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nip/Tuck (Rezi Me)   Nip/Tuck (Rezi Me) Icon_minitimePet Jan 30, 2015 7:12 pm

Prikazivali su je na b92, ali mi se nije svidela, tako da nisam ni gledala.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 34
Lokacija : NY

Nip/Tuck (Rezi Me) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nip/Tuck (Rezi Me)   Nip/Tuck (Rezi Me) Icon_minitimeSub Jan 31, 2015 11:08 pm

Nisam nikad gledala Wink
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Nip/Tuck (Rezi Me) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nip/Tuck (Rezi Me)   Nip/Tuck (Rezi Me) Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 12:29 am

Jao Kol Very Happy Gledala sam nešto malo zbog njega ali ima previše epizoda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Nip/Tuck (Rezi Me) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nip/Tuck (Rezi Me)   Nip/Tuck (Rezi Me) Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 1:43 pm

I ja obozavam zbog Dzulijana Very Happy Ima dosta sezona koliko sam cula Very Happy Al interesantna je gledala sam je par puta pre kad sam uvatila na tv-u xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nip/Tuck (Rezi Me) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nip/Tuck (Rezi Me)   Nip/Tuck (Rezi Me) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nip/Tuck (Rezi Me)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: