Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Grey's Anatomy

Ići dole 
+2
Serena
Mon amour
6 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimePet Avg 17, 2012 2:12 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Derek pronalazi dnevnike Mereditine majke i njena reakcija na njih je burna. Kristinine započinje vezu sa Ovenom Hantom, novim hirurgom u Hitnoj službi. Leksi i ostali stažisti vežbaju jedni na drugima. Meriditina stara prijateljica Sejdi dolazi iznenada.

Izi počinje da “viđa” preminulog Denija Duketa. Kada prihvati da su u pitanju halucinacije, dijagnostifikuju joj melanom, koji je i provocirao halucinacije. Derek će napokon zaprositi Meridit u epizodi "Ljubavno pismo u liftu".

U finalnoj epizodi pete sezone, Džordž se prijavljuje da bude doktor u Iraku, a Izi ima operaciju tumora. Doktori su zaokupljeni slučajem nepoznatog pacijenta koji je primljen kada ga je udario autobus dok je spasavao ženu na ulici. Nepoznati čovek pokušava nešto da kaže, ali ne može, tako da uzima Meriditinu ruku i na njoj piše "007", broj Džejmsa Bonda. Meridit odmah shvata da je to Džordž, koga su svi zvali 007 i vode ga na operaciju. Izi je loše i njeno srce prestaje da radi u istom trenutku kao i Džordžovo. Njihovi prijatelji čine sve da pokušauju da ih vrate u život. Njihova sudbina biće otkrivena na početku šeste sezone.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Serena
Got You On The Run
Got You On The Run
Serena


Ženski Broj poruka : 496
Datum upisa : 22.09.2012
Godina : 29
Lokacija : Manhattan

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeNed Sep 23, 2012 12:32 am

Moja omiljena serija iz djetinjstva, pogledala sam svih 6 sezona jedno 10 puta, sad krećem na ove novije.
Najdraži lik - Derek Shepherd. iminlove

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lost and insecure, you found me...
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 11:07 am

obozavam ovu seriju Smile Pre sam je redovno gledala Very Happy Izi mi je omiljena :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:22 am

Gledala sam ponekad, ne redovno, nije losa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 7:29 pm

Gledala sam je o5 skoro Very Happy Mng mi je nedostajalaa ^_^ Derek *_____*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
P. Sawyer
Just The Way You Are
Just The Way You Are
P. Sawyer


Ženski Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.08.2013
Lokacija : Tree Hill

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeSre Avg 14, 2013 3:49 pm

Počela sam pre mesec dana da gledam sve iz početka..stigla sam do sredine 8. sezone..obožavam seriju Very Happy
Omiljeni lik McSteamy ;3 - Mark Sloan i Alex ;D
U početku mi je bila Izi, dok se nije spetljala sa Džordžom :S
Meredit nikad nisam volela -_-'

Inače, pročitala sam pre neki dan da Sandra Oh-Kristina napušta seriju posle 10. sezone..
Nazad na vrh Ići dole
http://oth-balkan.forumotion.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeUto Nov 12, 2013 2:12 am

Ko ne zna, prikazuje se na b92 radnim danima u 12h i posle ponoci, to je repriza.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
*Starchild*
Just The Way You Are
Just The Way You Are
*Starchild*


Ženski Broj poruka : 88
Datum upisa : 12.01.2013

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimePon Nov 24, 2014 11:58 pm

Gledam je ispočetka, divna je serija, vežeš se za svakog glumca na neki poseban način. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimePet Feb 17, 2017 11:04 pm

Je l' gleda neko ovu seriju?
Skoro su je obnovili za 14. sezonu. Majko mila, da li će nekad da se završi? Možda 2020. godine ???

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeSub Feb 18, 2017 12:37 am

ja ne znam dal cu doziveti kraj serije ondak Very Happy
jel pratis ti mico? Very Happy de si to cula? Very Happy meni bilo bas dobro dok sam pratila, sad ne znam sta se desava pravo da kazem xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeČet Mar 02, 2017 1:31 am

Nisam gledala, niti imam nameru. To što sam ponekad bacala pogled mi je dovoljno da vidim kakva je serija i da je ne pogledam nikad. Plus to što ima već 14. sezona Evil or Very Mad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeČet Mar 02, 2017 5:16 pm

obeshrabri te stv kad krene tako Very Happy al zaista je dobra ono sto sam gledala, jedino sto sad predpostavljam da mng lupetaju jer mng traje vec.. odakle idejeee? Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeČet Jun 29, 2017 4:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedna od najpoznatijin TV producentkinja današnjice, Shonda Rhimes, promenila je drastično svoj izgled, i nakon što je smršla skoro 70 kilograma, rešila je da iskreno otkrije kako se sada oseća, odnosno šta joj je gubitak težine doneo.



Shonda, koja stoji iza hit serija Uvod u anatomiju, Skandal, Kako se izvući sa ubistvom i drugih, napisala je otvoreno pismo u kom, između ostalog, kaže: “Kada su videli novu mene, žene koje sam jedva poznavala, ali i muškarci, su se oduševljavali time kako izgledam. Mislim, to sam bila ja. U haljini. Sa sređenom frizurom i našminkana, ali ipak…Ista, stara ja. Bila je to čak i ista haljina (jer zašto bih kupovala novu kada mogu staru da osnesem kod krojačice i stesnim je)”.



I bila je poptuno zbunjena količnom pažnje koju je dobijala od muškaraca. “Razgovarali su sa mnom. Baš razgovarali. Ja sam stajala i oni su pričali o različitim temama. Bilo je baš zabrinjavajuće. I još me je više zbunjivalo to što su ti ljudi odjednom sa mnom otvoreno razgovarali o mom izgledu. Govorili su mi da izgledam lepo i da nikada nisu bili ponosniji na mene”, oktila je producentkinja.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na kraju je dodala i kako je tek sada u očim adrugih postala prava osoba. “Otkrila sam da me tek sada gledaju kao osobu. Kako li su me, dođavola, ranije posmatrali? Jesam li bila nevidljiva za njih? Koliko li su se tek trudili da me izbegavaju? Koliko li su mi pažnje i vrednosti pridavali na zabavama, ručkovima, u diskusijama? Dok sam bila debela, ja za njih nisam bila osoba. Bila sam poput nevidljive žene koja se odjednom stvorila pred njima. Sada sam mršava i spremni su da razgovaraju sa mnom. Ali mršavost vas ne čini drugačijom osobom. Čini vas samo mršavijim”, zaključuje Rhimesova na kraju.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 9:01 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija Uvod u anatomiju ovih dana proslavlja jubilej – snimljena je 300. epizoda, no idejni tvorac serije, Shonda Rhimes kaže da ne zavisi od nje koliko dugo će se serija emitovati.



U susret ovom jubileju, koji je redak za američke serije, Shonda je izjavila da će se serija završiti onog trenutka kada glumica Ellen Pompeo odluči da je napusti.

“Ellen i ja imamo dogovor da će se serija snimati dokle god ona bude želela da tumači lik Meredith Gray”, rekla je ona.

Dodala je i da bi volela da doguraju do 600. epizode, ali da želi da serija ostane zanimljiva.



“Dokle god imamo sveže priče da ispričamo i dok smo obe zainteresovane da ih ispričamo, snimaćemo seriju. Videćemo gde će nas put odvesti”, kaže Rhimesova.

Obožavaoci, za sada, nemaju razloga za brigu. Četrnaesta sezona serije se emituje, a Shonda Rhimes misli da će da nadmaše seriju Urgentni centar, koja je imala petnaest sezona.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Grey's Anatomy  Empty
PočaljiNaslov: Re: Grey's Anatomy    Grey's Anatomy  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Grey's Anatomy
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: