Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Un Paso Adelante

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePet Avg 17, 2012 2:09 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Grupa devojaka i mladića sanja o uspehu u šou-biznisu.
Zajedno žive i vežbaju u visokoj školi za izvođače.
Potiču iz različitih sredina i zajedno s nastavnicima dele život u atmosferi punoj napetosti, radosti i ostvarenih ili izgubljenih iluzija.
Serija otkriva neispunjene snove jednih i uspeh drugih, jer je reč o grupi mladih plesača čiji je cilj da postanu slavni. Ona je nešto između fikcije i rijaliti šoua. Audicija za nju je potpuna inovacija u načinu izbora učesnika. Serija je postigla ogroman uspeh u Španiji.
Početak prikazivanja na TV-u 2002.
KORAK NAPRED ima sadržinu sličnu rijaliti šouu, ali s tom razlikom što nema improvizacije nego profesionalne glume.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Lucas Fernandez dana Sre Avg 31, 2016 12:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePet Jan 30, 2015 7:09 pm

Gledala sam je preprošle godine na Studiju B, ali niti od početka niti do kraja i baš mi je krivo. Da je bar prevedena pa da je skinem i gledam :/

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSub Jan 31, 2015 11:10 pm

Gledala sam je ranije...odlicna serija!!!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 1:44 pm

Obozavala sam ovu seriju Very Happy Obozavam ples i Ingrid mi je bila omiljena ^^ Volela sam i luckastog Robera :3 Pesme takodje odlicne Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSre Avg 31, 2016 12:54 am

Planiram uskoro da krenem otpočetka da je gledam, baš mi se gleda Smile :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSub Okt 14, 2017 10:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španska serija Korak napred pratila je živote učenika i profesora jedne madridske škole scenskih umetnosti. Prikazivala se od 2002. do 2005. godine i postigla veliki uspeh i u Evropi i u zemljama Latinske Amerike.



Osim što su učili kako da plešu, pevaju i glume, učenici su odrastali i susretali se sa uspehom, gubitkom, ljubavnim problemima i polako shvatali da život umetnika nije nimalo lak.

Nakon završetka serije, glavni glumci nastavili su sa manje i više uspešnim karijerama, a nedavno su se na večeri okupili Beatriz Luengo (Lola), Mónica Cruz (Silvia), Miguel Ángel Muñoz (Rober), Natalia Millán (Adela) i reditelji Eduardo Casanova i Juanma Pachón.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Miguel Angel, koji je nedavno pobedio u kulinarskoj emisiji Master Chef sa poznatim ličnostima, prvi je podelio fotografije na Instagramu. “Srećan sam što smo i posle 17 godina saučesnici i smejemo se kao i tada…Sjana večera i predivno veče. Divim vam se svima i zahvalan sam što sam vas upoznao”, napisao je on pored fotke sa glumicama i rediteljima.

[You must be registered and logged in to see this image.]
I Monica Cruz je na svom Instagramu podelila nekoliko fotografija druženja sa kolegama iz serije. Sa ovog okupljanja izostao je Pablo Puyol (Pedro), koji je trenutno u Meksiku gde glumi u mjuziklu Mentrias.

On je, međutim, zajedno sa Beatris, Monicom i Miguel Angelom pre dva meseca bio gost u jednoj emisiji gde su se zajedno prisetili kako su kao mladi glumci postigli veliki uspeh sa serijom Un paso adelante.




_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSub Dec 30, 2017 7:50 pm

Prelepi su svi, drago mi je što su se okupili Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeČet Jan 11, 2018 9:59 pm

Koga zanima, ima na jutjubu sve epizode sa prevodom, sa Studija B Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePon Jan 15, 2018 8:43 pm

ja sam gledala neke Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePon Jan 15, 2018 11:12 pm

Ja sam skinula 30 epizoda, planiram sve, pa ću nekad da odgledam, samo da završim ovaj prokleti fax Very Happy mada mogu i bez prevoda, skroz mi je svejedno

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeUto Jan 16, 2018 8:59 am

ja gledam sa prevodom ali cudno mi, nekako mi orirodnije da gledam bez ne znam |Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Un Paso Adelante
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Caminar, poner sonrisa a cada paso y respirar... ♥

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: