Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Miley Cyrus

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimePet Avg 17, 2012 12:27 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njoj?


Poslednji izmenio princesa descalza ♥ dana Pon Mar 14, 2016 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 02, 2014 6:29 pm

Da li je normalno to što se ona skida svuda gde god stigne i drogira se, pa tako šalje lošu sliku deci koja mislie da je to normalno...ajde kaži mi? Deca ne znaju još šta je dobro a šta ne, i onda vide nju kako se ponaša i misle da je to normalno, pa se ugledaju na nju..Vidiš šta je uradila od svoje sestre, za sve je to ona odgovorna...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 02, 2014 11:25 pm

Super je glumica i pevacica obozavam je bas,mnogo je zanimljiva i smesna i onako sva slatka,volim je skoro od pocetka karijere i gledala sam sve njene filmove i znam sve pesme.Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 03, 2014 1:32 am

Zvanično si ušla u listu ljudi koje ne podnosim Razz
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimePon Mar 14, 2016 6:35 pm

Miley Cyrus ima neobičan zahtev za svoje venčanje!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Glasine o venčanju Miley Cyrus i Liama Hemswortha ne prestaju! I ne samo to, skoro svaki dan saznajemo nove, šokantne informacije na tu temu. Izgleda je je Miley već počela sa planiranjem svog venčanja!


Kao i mnoge druge slavne ličnosti, Mil planira da unajmi organizatora za venčanje. Naime, ona ima jedan poseban zahtev – Miley želi da svi gosti na njenom venčanju konzumiraju marihuanu, odnosno, ona planira da na svaki sto postavi kanabis. Iako, ova zvezda ne krije svoju sklonost ka marihuani, niko nije očekivao da će joj ovako nešto pasti na pamet.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimePon Mar 14, 2016 9:01 pm

pa okej je da stasve to ali mislim ne verujem da ce ikoga terati da kozumira Very Happy drugo vecina nkjenih gostiju ce se obradovati pretpostavljam phahah D:
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 15, 2016 1:07 am

Hahahaha moguće, ko je sklon drogi. Međutim, ovako može samo da otera goste od sebe, msm one normalne ljude, koji se ne drogiraju. Ja ne znam šta je trebalo Lijamu da joj se vraća, on treba ceo žviot s njom da provede. Volela bih da znam šta misli o tome...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 15, 2016 5:29 pm

to da Very Happy
ne znam ali slusala sam je juce opet kako peva omiljenu pesmu moju od Lane i dopalo mi se Very Happy stv lepo peva ^^

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley Cyrus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley Cyrus
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Miley Cyrus
» Miley Cyrus...
» Teen Choice Awards to Honor Miley Cyrus and Bruno Mars
» Najbolji među najboljima: Miley Cyrus, Bruno Mars i 1D na godišnjoj listi magazina “Forbes”!
» Hitu Bruna Marsa nisu mogle da odole ni Miley Cyrus i njena mlađa sestra (VIDEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: