Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ja Imam Talenat

Ići dole 
+2
More Than Friends
Mon amour
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 10:19 pm

First topic message reminder :

Gledate li?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimeČet Maj 11, 2017 10:43 pm

bas realno opisuje sve situacije u zivotu...takve pesme najvise mrzim i volim u isto vreme jer kad si u bedaku onda ti dodje to da slusas i places i secas se nekih starih uspomena,tako sam ja npr slusala one starije pesme od elitnih doreda oni isto imaju tako srcecepajuce pesme,mada dobro rep je takav uglavnom,i to je oke jskroz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimeČet Maj 11, 2017 10:49 pm

U tom periodu mu je bilo najteže u životu, zato je pisao takve pesme Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimeČet Maj 11, 2017 10:54 pm

Da,posebno mi se svidja ovaj deo na trenutak zavirim u proslost bilo bi bolje da je bolje moglo :/
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimeČet Maj 11, 2017 11:03 pm

U srce me pogađa ova pesma :/

Inače, ovi mnogo smaraju sa reklamama, ko zna do koliko će da traje, zato i ne volim da gledam
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimePet Maj 12, 2017 9:46 am

Da,divna je zaista <3
E ja nisam gledala,zaspala sam,a reklame kao po obicaju traju pola sata ali bukvalno..je l si gledala ti?
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimePet Maj 12, 2017 4:51 pm

Jesam, do dva je trajalo o.O

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimePet Maj 12, 2017 5:52 pm

u bokte mazo xD oni poludeli hahhahahha
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimePet Maj 26, 2017 10:36 am

Kako vam se svideo jucerasnji nastup? Meni se nije svidela ona devojka sa plavom kovrdzavom kosom sto je pevala onu rok pesmu mnogo je falisirala nisam ocekivala onako pozitivne komentare od strane zirija Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimePet Maj 26, 2017 11:21 am

Nije bilo loše, mada nisam nešto oduševljena. Fantastični su bili oni mađioničari, ja sam očekivala da prođe onaj stariji.
Pa onako, bila je dobra, mada mislim da joj ne leži rok... a drago mi je što je prošao onaj reper, Nikola Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimePet Maj 26, 2017 7:41 pm

Da,ne lezi joj. e nisma gledala njegov nastup :/
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitimeSub Avg 26, 2017 11:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bivša Spajsica, pevačica Mel B je tokom uživog prenosa epizode Amerika ima talenat isprovocirana od strane najžešćeg člana žirija- Simona Cowella koji je, naočigled publike, završio poliven vodom.



Naime, nakon neuspelog mađioničarskog trika koji je izvodio jedan od takmičara, Tyra Banks, ovogodišnji član žirija, naglasila je da zbog tehničkih poteškoća takmičar nije uspeo da izvede pripremljeni trik. Iako nije bila njegova krivica, to nije sprečilo Simona i Mel B da pritisnu crvene tastere.



Cowell, poznat po okrutnim komentarima, nije štedeo ni takmičara, a ni Mel:

“Ovaj neuspeli trik zamišljam kao prvu bračnu noć Mel B i njenog supruga- mnogo iščekivanja, ali na kraju ništa nije pokazano.” rekao je Simon.

Mel je bila šokirana, te je, nakon neumesnog komentara posegnula za čašom vode, koja je završila na Simonu.

Četrdesetdvogodišnja pevačica trenutno prolazi kroz težak razvod od njenog bivšeg supruga Stephena Belafontea.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ja Imam Talenat - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja Imam Talenat   Ja Imam Talenat - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ja Imam Talenat
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Ja imam talenat
» Ja Imam Talenat - Sezona 4 (snimci)
» U sobi imam
» U sobi imam
» Imam / nemam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Emisije-
Skoči na: