Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pretty Little Liars

Ići dole 
+2
Domino Dama
Mon amour
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 9:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon nestanka vješte manipulatorice Alison (Sasha Pieterse) serija prati život šesnaestogodišnjakinja – Arie (Lucy Hale), Spencer (Troian Bellisario), Hanne (Ashley Benson) i Emily (Shay Mitchell) – koje su u međuvremenu izgubile međusobni kontakt. No to se mijenja kada počnu pristizati tajanstvene poruke od osobe koja se potpisuje s 'A'. Vezane nekadašnjim prijateljstvom te panikom i pomutnjom uzrokovanim zagonetnim porukama, djevojke se ponovno okupljaju, iako svaka ima svoj razlog da nikome ne otkrije svoju tajnu.

Prijeteće poruke ujedine djevojke, a njihov život u pitoresknom predgrađu odjednom se čini jako daleko od savršenstva, kada laži i izdaje počnu prijetiti svemu što im je drago. Pravi šok uslijedi kada i nakon pronalaska Alisoninog tijela poruke ne prestaju stizati.

Nakon napetog završetka prve sezone, drama se nastavlja i u novim nastavcima. Ianovo tijelo nije pronađeno, a cijeli grad zanima što se zaista dogodilo u crkvi te večeri. Mogu li djevojke izmisliti uvjerljivu priču? Aria, Emily, Hanna i Spencer trebaju štošta objasniti, njihovi roditelji i policija ne znaju u što vjerovati. Djevojke se nalaze na meti gradskih tračeva.

Novi nastavci donose otkrivanje identiteta 'A', a netko će biti i uhićen zbog ubojstva Alison. Također najavljena je i smrt jednog od likova koja će zasigurno šokirati sve fanove serije. U međuvremenu, ljubav djevojaka je u drugom planu jer Spencer ne dopuštaju da vidi Tobyja (Keegan Allen), a Aria zahladi odnos s Ezrom. Caleb (Tyler Blackburn) se vraća u grad zbog Hanne. Također će i gostujući likovi pomutiti planove glavnih junakinja, počevši od Jasona (Drew Van Acker), Caleba (Tyler Blackburn) i Samare (Claire Holt).

Gledatelji Doma TV-a imaju privilegiju paralelno s američkim gledateljima pratiti nove uzbudljive nastavke Slatkih malih lažljivica. Glumac Chad Lowe koji je utjelovio Arijina oca Byrona režirao je desetu epizodu ove sezone. U studenom 2011. godine ABC je potvrdio snimanje treće sezone. Na službenoj FB stranici serije postoji i specijalna aplikacija 'Pretty Little Lie Detector'. Naslovnu pjesmu 'Secret' predložila je jedna od glavnih glumica u seriji Ashley Benson. Većina scena snimana je na setu popularne serije 'Gilmorice'.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimePet Avg 17, 2012 1:16 pm

Jedna dobra serija, sa puno zapleta i misterije, i puno dobrih frajera Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimePet Avg 17, 2012 1:17 pm

Cula sam da je dobra, hocu da je gledam, ali nikako ne stizem Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 9:13 pm

Nisam nikad gledala, jel se prikazuje trenutno negde? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimePon Avg 20, 2012 12:53 pm

Mislim da nema Smile Ali bi trebalo da se prikazuje jer je veoma dobra serija Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 2:28 pm

i meni se cini kao da je bas dbr Very Happy
Pa nadam se da ce je uskoro prikazivati negde xD
Nazad na vrh Ići dole
P. Sawyer
Just The Way You Are
Just The Way You Are
P. Sawyer


Ženski Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.08.2013
Lokacija : Tree Hill

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeSre Avg 14, 2013 3:53 pm

Pratim seriju od početka..ali sad nekako gubi smisao..sve više komplikuju i zapliću stvari :S
Nazad na vrh Ići dole
http://oth-balkan.forumotion.com
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeSre Avg 14, 2013 4:38 pm

Ja sam i danas zvanicno prestala sa gledanjem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeUto Dec 24, 2013 10:36 pm

Serija je zakon xD Jedva cekam 7. Januar.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeSre Dec 25, 2013 11:28 am

Odgledala sam par epizoda nekih iz sredine recimo sa sestrom i dopala mi se Smile Al nazalost nmg bas da stignem da je pratim.. Najvise mi se dopala Ashley al nisam zapamtila kako se zove xD ^.^ Iznenadila sam se kada sam videla Holly Mary Combs Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeSre Dec 25, 2013 9:22 pm

Obavezno pocni da pratis.. serija je kul..
Ashley je Hannah Marin.. I lja sam se iznenadio kad sam video Holly na pocetku serije..
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeČet Dec 26, 2013 11:22 pm

Ja sam ovo prestala da gledam, jer 4 sezona po meni nema nikakav smisao. Sve isto vrte u krug.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimePet Avg 01, 2014 12:42 am

Pa što si prestao. Peta sezona je najbolja za sad. A i pojavi se Ali (i kaže sve što "nismo znali").
Nazad na vrh Ići dole
L•M•S
It Will Rain
It Will Rain
L•M•S


Broj poruka : 1144
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 28
Lokacija : nedođija bb

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimePet Avg 01, 2014 11:05 am

Ja sam prestala da gledam nakon četvrte. Još planiraju i 6. sezonu. Ja stvarno ne znam šta će više da izmisle. Serija je odavno izgubila smisao.
Nazad na vrh Ići dole
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimePet Avg 01, 2014 3:05 pm

O cemu ti to? Produzena je za 7.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pretty Little Liars
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» The Pretty Reckless

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: