Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 El Internado

Ići dole 
+5
*Kath*
Domino Dama
Prince of blood.
error(no.23)
Mon amour
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeUto Avg 14, 2012 8:50 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španska triler serija “Internat” prati dešavanja u elitnom internatu “Crna Laguna”.

Internat se nalazi izolovan od civilizacije, duboko u šumi. U njemu profesori, učenici i zaposleni dele dobre i loše strane zajedničkog života.

Međutim, nije sve onako kako se čini, postoje tajne koje muče stanovnike internata: majka očajnički traži svog sina kog su joj oduzeli, jedan dečak izmišlja idealistički svet kako bi zaštitilo svoju sestru od bola zbog smrti njihovih roditelja; rađa se ljubav osuđena na propast između direktora internata i čistačice.

Grupa učenika pokušava da otkrije istine koje se kriju iza ovih nerešenih misterija.

Napetost, intrigantni odnosi i dosta smeha, kombinacija su zahvaljujući kojoj je serija Internat, u prvoj sezoni, u Španiji, na televiziji Antena 3 imala 25, 3% šera i bila drugi najgledaniji program posle utakmica Lige šampiona.

Sa prosečnim brojem gledalaca od 3 do 4 miliona, serija „Internat“ je postala najgledanija serija u Španiji poslednjih godina.

El internado (TV Series 2007–2010)

Žanr: španska triler serija
Trajanje: 7 sezona
Produkcija: Globomedia za Antenu 3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Maluma bejbe. dana Sub Maj 06, 2017 1:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeČet Apr 30, 2015 10:25 pm

Na Studiju B, ali mnogo kasno, u ponoć :/

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSub Jul 25, 2015 9:51 am

Elena Furiase: Mama ima bolje noge od mene!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španska glumica Elena Furiase, zvezda serije “Internat”, šokirala je svoje obožavaoce kada je rekla da njena majka ima bolje noge od nje.

“Moj glavni adut tokom zavođenja su ličnost i noge – duge su i tamne, a nasledila sam ih od majke, s tim što su njene mnogo bolje od mojih”, rekla je simpatična glumica.

Ona je dodala i da na muškarcu prvo primeti lice i ruke. “Dopadaju mi se momci koji imaju nešto dužu kosu, ali mladići sa kojima sam bila uopšte ne liče jedan na drugog”, dodala je ona.

Elena je svojim obožavaocima otkrila i da će u avgustu obići svet. “Sa svojim prijateljima koje poznajem čitav život posetiću nekoliko zemalja, a kasnije ću odvojiti jednu nedelju koju ću u potpunosti posvetiti porodici”, izjavila je mlada zvezda.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeUto Avg 04, 2015 12:21 am

Martin Rivas u pohodu na Hollywood?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španski glumac Martin Rivas, Marcos iz serije “Internat” donedavno je boravio u SAD, gde je usavršavao engleski jezik, istovremeno pokušavajući da se nametne tamošnjim producentima.

On je otkrio kako holivudska produkcija bira glumce za svoje projekte. “Kasting tamo ne traje duže od tri minuta. Dođete, upišete na listu svoje ime i naziv agencije koja vas zastupa. Onda uđete u prostoriju, odradite svoju scenu i idete napolje. Atmosfera je vrlo hladna”, otkrio je Martin.

On se osvrnuo i na slanje video-klipova koje mnogi producenti zahtevaju, ističući da je video kasting donekle lakši od onog “živog”.

Martin je otkrio da većina producenata traži video klip u kojem glumac mora da pokaže svoje umeće. “Snimite se, to pošaljete, ako njima odgovara kako izgledate i kako govorite, može da se desi da zatraže od vas još jedan snimak ili da ćak odete lično na audiciju, što je pravi uspeh”.

Rivas je dodao da po tom principu funkcionišu i neke španske kompanije, a nije želeo da otkriva je li uspeo da osvoji američke producente, te hoćemo li ga uskoro gledati u nekom holivudskom blokbasteru.

Da li bi ti voleo/volela da ga vidiš rame uz rame sa nekom holivudskom zvezdom? Misliš li da bi se snašao?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeUto Avg 04, 2015 12:06 pm

ja navijam za njega! Very Happy
bas sam se skoro "podsetila" internata onih 7 dana sto sam bila kod sestree Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeUto Avg 04, 2015 12:49 pm

I jaaa, dušaaa Very Happy *___*
Ja odavno nisam gledala...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
MISA
Marry You
Marry You
MISA


Broj poruka : 227
Datum upisa : 09.01.2012

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSre Avg 03, 2016 4:33 pm

Odlična serija, pratio sam redovno. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSre Apr 05, 2017 2:12 am

Najjači lik mi je Fermin, stalno pravi zvrčke Nori. Smeška joj se u facu, a iza leđa joj pravi zvrčke, genijalan je smesko

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimePet Maj 05, 2017 10:47 pm

E sve su ludi Ivan i Hulija kad se prepucavaju ovako, cepam se od njih smesko smesko

[You must be registered and logged in to see this image.]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSub Maj 06, 2017 1:06 pm

e cekajte ljudi ovde glumi montoja iz pakovog sveta? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSub Maj 06, 2017 1:44 pm

Ne, ne, otkud ti to? Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSub Maj 06, 2017 6:16 pm

Bas izgleda isto ovaj predzadnji sa slike kao i montoja xD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSub Maj 06, 2017 6:17 pm

Pa to mu je brat, mnogo se liče Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSub Maj 06, 2017 6:18 pm

AAAAAAAAAAAAAAA XD lele,isti su hahahhaaha
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeSub Maj 06, 2017 6:23 pm

Što ne pogledaš seriju nekad, nema mnogo epizoda (kao recimo La que se avecina, Pakov svet...), predobra je, ja je obožavam, gledam treći put, a mogla bih još toliko. U početku nije toliko zanimljivo, ali kako se odvija radnja sve je zanimljivije,i plus neki likovi su u početku baš smor, a posle su postali super Very Happy

Ja sam sinoć plakala na onu scenu gore, i kad su dva deteta Evelin i Havijer tražili momka za guvernantu (a ona žena ima 70 godina, možda i više), da je razdrma "que le heche un buen polvo" smesko, i još kad su popunjavali podatke na sajtu za sexo su stavili NO, ahahahhahaha u smislu da je ne zanima seks, a u aktivnosti "volim da vičem i naređujem" smesko i onda kad se niko nije javio, zamenili su sliku i stavili da ima 25 godina i za pol stavili DA, tj. da hoće seks smesko smesko smesko smesko

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitimeNed Maj 07, 2017 4:58 pm

ahahhahhahahahahhaha zanimljive scene xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





El Internado  - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: El Internado    El Internado  - Page 33 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
El Internado
Nazad na vrh 
Strana 33 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: