Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 The Vampire Diaries

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82053
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 4:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Radnja serije ''The Vampire Diaries'' vrti se oko tinejdžerke Elene koja se zaljubi u novog učenika, zgodnog i misterioznog Stefana, koji je ujedno i vampir. Stefan je dobar vampir koji pokušava živjeti normalnim životom među ljudima, dok s druge strane njegov brat Damon je utjelovljenje nasilja i brutalnosti. Ta dva brata, jedan dobar, jedan zao, ulaze u rat za Eleninu dušu. Serija je bazirana na seriji knjiga L.J. Smith koje su napisane prije knjiga Stephenie Meyers, Twilight. U serije glume Nina Dobrev, Paul Wesley i Ian Somerhalder (Lost) a premijera je zakazana za jesen.
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Nov 29, 2011 12:10 am

Obozavam je. Preporucujem svima. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82053
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Nov 29, 2011 3:09 pm

ja je ne volim jer kopiraju twilight! ali ian miii je preleepp ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126649
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Nov 29, 2011 9:24 pm

Ne gledam jer su smorili s njom...da nisu smorili mozda bih je i gledala

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126649
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 12:10 am

Ian otkriva hoćemo li još videti Ninu u “Vampirskim dnevnicima”!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Juče je Ian Somerhalder gostovao u emisiji “EXtra”, i tom prilikom je otkrio nekoliko pikanterija o budućnosti serije “Vampirski dnevnici”.
Između ostalog, odao je da ćemo imati priliku da opet vidimo Ninu Dobrev u ulozi Elene – “Način na koji se dalje razvija priča i likovi u seriji je prosto neverovatna. I mislim da su fanovi mnogo zadovoljniji sada kada znaju da Elena nije umrla. I ona će nam se u jednom trenutku vratiti. Ono što ćete moći da vidite u novoj sezoni serije je to kako ostali likovi pokušavaju da nastave život bez nje. Neki uspevaju da se saberu, ali naravno Damonu je najteže. Uglavnom, ne bih puno da otkrivam, ali uveravam vas da ćete uživati. Naravno biće neobično, ali biće drugačije i mnogo zanimljivo” – uzbuđeno priča on.

Vampirski dnevnici
Da li će "Vampirski dnevnici" biti strava i bez NIne?

GLASAJ

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82053
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeNed Jul 19, 2015 1:29 pm

pa naravno da je Elena ziva k9o god je gledao zna o cemu se radi :d nrv da je Damonu najteze.. nije im ovo bila najbolja bas ideja ali svakako bolja nego da je Elena tipa napustila Mistik Fols i nikad se vise nije vracala jer to nema smisla ili da je mrtva, jer ono ko zna koliko ljudi bi se ubilo za njom (Damon prvi x( ) ..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126649
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeSub Avg 08, 2015 3:15 pm

Nikki ne želi Ninu u Ianovoj blizini!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ian Somerhalder i Nikki reed su ludo zaljubljeni jedno u drugo i čini se da niko ne može da uništi njihovu ljubav – izuzev možda Nine Dobrev!

Naime, Nikki veoma brine to što postoji velika šansa da se njena bivša BFF vrati na snimanje serije “Vampirski dnevnici” gde će opet biti u Ianovoj blizini.
“Nikki ne sumnja u ljubav svog muža, ali veoma je plaši da bi Nina pokušala da ga opet zavede” – otkriva njena prijateljica.
Koliko ona ima razloga za paniku nismo baš sigurni, ali činjenica je da je nedavno kontaktirala Ninu kako bi se pomirili, ali izgleda da televizijska Elena nije bila raspoložena za pomirenja.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimePon Avg 10, 2015 7:26 pm

Hahahahahah XD Meni su Ian i Nikki baš jedno za drugo Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82053
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Avg 11, 2015 11:46 am

cudi me da nisam komentarisala prva ovo Very Happy iskreno nije mi Niki dovoljno lepa za Iana ali nmg da kazem da ga ne cini srecnim pa ono drago mi je zbog njega Very Happy
bas sam skoro gledala snimak neki fan-devojka ga zaprosils na intervjuu i on jij jer odgvoorio kako je to nemoguce jer je on srecno ozenjen i pokazao prsten ali Paul se skioro razveo hahahahah Very Happy Very Happy Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Avg 11, 2015 12:04 pm

Hahahahaha pa nije lepa, al su oboje u tom nekom svetu usvajanja, fondacija, zaštite prirode i to nzm tačno jel su 4 ili 5 kučića usvojili otkad su zajedno smesko
Hahahahahah a što se tiče Paula i njegova devojka mi se sviđa Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126649
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Avg 11, 2015 12:23 pm

crying_lightning ::
Hahahahahah XD Meni su Ian i Nikki baš jedno za drugo Very Happy
Ja Ninu ne volim uopše, čak me i nervira.... tako da se slažem Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82053
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Avg 11, 2015 1:43 pm

Ja ne volim njen lik kao glumica je okej slatka i to Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126649
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimePon Sep 21, 2015 10:17 pm

Povratak seksi vampira!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jeste da je zanosna Nina Dobrev napustila seriju “Vampirski dnevnici”, ali to ne znači da ćemo prestati da gledamo ovu uzbudljivu hit dramu o prelepim vampirima!

Glumci Ian Somerhalder i Paul Wesley dovoljan su razlog da ostanemo uz male ekrane i ispratimo dogodovšine najpopularnije televizijske braće, zar ne?

Da će najnovija sezona ove serije biti genijalna, može se zaključiti i na osnovu najnovijeg trailera.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82053
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeUto Sep 22, 2015 12:26 pm

videlaa saam ovo Very Happy svidja mi se traijer i obojica Very Happy jeaste da mi je cudno bez Elene i dosta toga ce se menjati svakako se radujem novoj seozni Very Happy pogotovo jer sam cula da ce Ian i Paul biti producenti i reditelji u par epizoda Very Happy i imace svoje momente koliko sam nacula, onda Steroline ^^ Damon se vraca na onog iz prve sezone Very Happy itd itd Very Happy Mislim da ce cak i Bamon imati svoje prijateljske momente again Very Happy ii nove opasnosti s onim vampirima-vesticama Very Happy hah Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 8:08 pm

Sviđa mi se trejler i to što će Damon ponovo biti onaj stari x'D Nadam se ne samo prijateljskim odnosima između Damona i Bonnie ahhahah A za Stefana i Caroline sam baš razočarana XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The Vampire Diaries Empty
PočaljiNaslov: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
The Vampire Diaries
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: